Tatra banka - v aplikácii som si vytvorila omylom sporenie

14. sep 2021

Dobrý deň, kto vie pomôcť. Mam tatra banku a v aplikácii som si omylom vytvorila jedno sporenie navyše (podúčet) mam už 2 a jedno na vyše. Neviem ako ho odstrániť, viem ze sa to dá v aplikácii lebo v minulosti som to vedela ale kadečo po menili a teraz neviem 🤦‍♀️

apostolko
14. sep 2021

najlepsie mas zavolat zakaznicku podporu *1100 a spytat sa ich, dovolas sa bez cakania a predides inej galibe co by si mohla postlacat v aplikacii 🙂 daj pozor ale aby ta len naviedli ako to spravit, je mozne ze ak to oni spravia tak si vypytaju 4€ poplatok za tuto operaciu pracovnika call centra :ň

zuzuliennka1
14. sep 2021

ak mas nastavenu hlasovu biometriu, skus zavolat na dialog tatrabanky a mohlo by sa to dat zrusit aj cez telefon

luci_ba
14. sep 2021

hlavne klud, su to tvoje peniazky, ak ich surne nepotrebuješ, môžeš to tam kludne nechať. Nie je potrebne posielať tam pravidelne, a možno casom si zacnes aj tam sporit. Ale ano je pravda že sa to da zrušiť, bud na pobočke alebo na *1100. Ale rataj s vystupnym poplatkom.. kolko to je, to ti povedia na tej linke

autor
14. sep 2021

@luci_ba ja som kľudná ide mi o to ze mam dva a vytvorila som tretí 🤷‍♀️ a viem ze ešte minulý rok keď som mala jeden navyše tak som ho normálne v apke vymazala len teraz tam asi ta možnosť už nieje 🤦‍♀️🤷‍♀️