Študentský účet

14. aug 2022

Ako to je zo študentským účtom pre 15 ročnú? Myslím je to normálne ako platobná karta s ktorou sa dá platiť a pod.? A sú za ňu nejaké poplatky ako za normálny účet ? V ktorej banke ste to vy vybavovali vašim deťom/ prípadne sebe? A ešte taká otázka neviete ako to prebieha , či stačia iba doklady a pod ? Ďakujem za odpovede ☺️

luccija
14. aug 2022

Ma vo VUB aj ja mam vo VUB je to poducet ci ako sa to vola🙂 a ma vlastnu kartu
Je zadarmo.Rodny list...v aplikacii vidim co minula

luccija
14. aug 2022

Ale ja som to vybavovala, ked mala 13r mozno od 15 su ine podmienky netusim

babovka2321
14. aug 2022

My sme mali za studentskych cias studentsky ucet v tatrabanke, bol zadarmo a mal aj neobmedzeny pocet vyberov z bankomatu a navyse za vytvorenie uctu davali aj 30€. Tusim to stale funguje podobne. My sme cela rodina v Tatrabanke dodnes a sme spokojni, co sa tyka aplikacii a podobne je podla mna jedna z najlepsich.

simsalabim
14. aug 2022

Moji vsetci v Tatrabanke, zalozili sme im, ked za to davali 30€ - vzdy sme pockali na tuto akciu. Karta, vybery, prevody, vsetko zdarma

nelca84
14. aug 2022

Syn ma v sporitelni, ucet je bez poplatky, aj platobna karta.

autor
14. aug 2022

@babovka2321 rozmýšľam nad tou tatra bankou ☺️

kabinka11
14. aug 2022

Moja ma v unicredit banke. Od 15 rokov ako ma už op tak sa to dalo vybaviť priamo na ňu. Čiže funguje presne ako môj účet.

bennn
14. aug 2022

Mam v tatrabanke a stale to funguje ako to popisuju. Je to fajn. Ale potom po 26tke je to už zložitejšie, 7e za vedenie účtu aktuálne :D

pablo232
14. aug 2022

V pätnástich v tatrabanke, dostal som 30e. Samozrejme som im tých 30e vrátil na iných poplatkoch ale som spokojný

katixx2
8. dec 2022

Slsp ucet zadarmo kym studuje potom za urcitych podmienok je aj nadalej zadarmo , internetbanking je jednoduchy prehladmy , okamzite platby bez poplatkov, vkladomat tiez super

katixx2
8. dec 2022

A dalsia super vec vies si to aj z domu spravit bez navstevy banky