Stretnutia Allianz zamestnanca

14. mar 2023

Ahojte, chcem sa spýtať.. mame uzatvorené poistky poisťovňa Allianz . Často ma pani od nich kontaktuje ,ohľadom návštevy zevraj servisnej. Povedala ze je to zo zákona. Mate skúsenosti? Už som povedala jej,že ak budem niečo potrebovať zavolám jej. Ale stále každé dva mesiace chce chodiť ako keby za klientom.

deti95060810
14. mar 2023

tiež máme kde čo v Allianzi...mne tam robí švagriná a veru nemá potrebu sa tlačiť ku nám domov... ohľadom Allianzu nebola ešte nikdy....

dzulik_
14. mar 2023

My máme tiež Allianz a teda raz za rok sa naša poisťováčka ozve či je všetko v poriadku a či nechceme prehodnotiť poistky, prípadne nejakú zmenu. Nie je neodbytná ani sa k nám domov netlačí. Slušne poďakujem, odmietnem a tým to hasne 😉

belllinka
14. mar 2023

Klame. Povedz jej, že ak ešte raz zavolá, tak rušíš poistky.

viestta
14. mar 2023

Nikdy sa k nam nikto netlacil

melanta
14. mar 2023

Nič také zo zákona neexistuje. Povedz jej najbližšie, že ešte jeden telefonát a budeš sa sťažovať na vedení. Avšak dovolím si jednu pripomienku. Čo sa týka poistenia nehnuteľnosti, každý rok max každé 2 roky upravujem poistnú sumu. Podľa toho, ako sa zmení aktuálna trhová hodnota nehnuteľnosti, tak mením poistnú sumu. Aby sa nestalo, že sa niečo stane a dostanem menej, ako je hodnota bytu a domu.

autor
14. mar 2023

@melanta prišlo mi to divné stále niečo . Predtým som nemala poistky,tak som nevedela ci je to okej. Mame len pre seba bez nehnuteľnosti

melanta
14. mar 2023

Nepotrebuješ nič meniť na poistkách, ak sa nemenilo nič v tvojom živote. Napríklad ak si zoberieš hypotéku a poistenie si si dojednávala v čase, keď si takýto záväzok nemala, tak je dobré zmeniť poistné sumy. Ale nie zmeniť poistku, to za žiadnych okolností nikdy nerob. Iba v existujúcej zmeniť sumy. Lenže z toho poisťovák nič nemá, ak ti len upraví existujúcu zmluvu. Preto oslovujú, aby ťa prehovorili na novú.

adriana2503
14. mar 2023

:D ze zo zákona :D pracujem v poistovni a na toto neexistuje ziadny zakon ani regulacia :D najskor ma nejakeho posahaneho nadriadeneho ktorý to od nej vyzaduje.

autor
14. mar 2023

Ako ju slušne odmietnuť? Aby to pochopila? Ze nemám o nič viac záujem

martinp288
14. mar 2023

Tiež pracujem v poisťovni a nemám vedomosť žeby to bolo zo zákona. U nás to máme nastavené, že sa s klientom spojíme raz za rok. Tiež to voláme servis klienta. Ide iba o stretnutie, kde sa porozprávame ako sa má, čo sa zmenilo od doby keď sme spolu komunikovali naposledy atď...