Štedrá karta SLSP

tulipan400
18. dec 2020

Dostala som dnes správu z SLSP o štedrej karte, a o úhrade do 20. teda upozornenie. Neviem o tom že mamvolajaku stredru kartu, čo to má znamenať. Ďakujem za odpovede

kinderzwillinge
18. dec 2020

Aj mojej mame to prislo..

ivkazba
18. dec 2020

Zavolaj na infolinku alebo skoč do pobočky ak máš nejakú na blízku a dotazuj sa. Možno chýba systému, možno preklep v tel. čísle. Či myslíš že niekto z koníka ti povie prečo ti poslala banka správu?

kinderzwillinge
18. dec 2020

@ivkazba My sme skusali volat na infolinku a neda sa tam dovolat

ivkazba
18. dec 2020

@kinderzwillinge treba skúšať. Alebo potom osobne. Alebo skontrolovať si v Internet bankingu či ozaj človek nemá žiadnu kartu a keď nie, tak vydrží riešiť to aj budúci týždeň.

struhanka
18. dec 2020

Taká SMS prišla aj mne. Kontrolovala som si Internet banking, žiadny taký produkt nemám nastavený. SMS zrejme rozposielajú všetkým klientom banky.

maciatkoe
18. dec 2020

Ja som sa tam dovolala, a ospravedlnili sa, ze tie sms boli poslane omylom, a ze to mam povazovat za bezpredmetne.

ivkazba
18. dec 2020

Technický problém. Treba ignorovať. Info zo SLSP.

kinderzwillinge
18. dec 2020

@maciatkoe Super, vdaka za info 🙂

nikpa
18. dec 2020

@tulipan400 treba sa informovať v banke nie na koňovi 🙈 evidujú hromadne chybné zasielanie týchto správ svojim klientom. Takze ak nemas štedru kartu, bol to omyl

janulka88
18. dec 2020

@tulipan400 tiez mi to prislo. Stredu kartu sice nemam.ale mam nastavene povolene precerpanie...cize aj tak to nie je ono... poslali to vsetkym

katuskapd
20. dec 2020

Mne to neposlali napr.ale synovi áno, na druhy den prisla sms ze chyba. Neriesili sme,lebo viem ze taku kartu nemame.