Ste spokojné s ČSOB?

6. feb 2024

Ako ste spokojni s CSOB babkou? Ja ju mam niekolko rokov ako studentsky ucet, premyslam, ci si ho ponechat aj po skonceni skoly alebo radsej zvolit nejaku inu banku. Ake su vase skusenosti, odporucania, prosim? Dakujem. 🙂

lonely66
6. feb 2024

mám ju pár rokov a nemám dôvod byť nespokojná. poplatok primeraný, IB prehľadný, v prípade reklamácií sú promptní.

vikisisi
6. feb 2024

Prebaličkuj si ho na Smart účet a máš ho bez poplatku a nič nemusíš spĺňať, vieš si to aj v appke

veronka1996
6. feb 2024

Zostaň určite v ČSOB, najlepšia banka. Viď Smart účet.

queen_mary
6. feb 2024

Asi netreba menit. Najskor budes menit pri hypoteke..

olimuc
7. feb 2024

Ja som spokojna - postupne som k nim dala skoro vsetko … nie kvoli cenam ale kvoli pristupu a rychlosti riesenia

ana82
7. feb 2024

ja som tiež spokojná a teraz rozmýšľam, že založím dcére študentský, len by som chcela vedieť ak to tak ženy máte, dá sa v aplikácii prepínať medzi účtami? chcela by som vidieť aj na jej účet, aby som vedela, či jej treba poslať, ale samozrejme ju občas aj skontrolovať 🙂

nerko
7. feb 2024

@ana82 ja spravujem cez svoje prihlasovacie udaje v CSOB viac uctov. Je to pekne prehladne.

nerko
7. feb 2024

Moja tretia banka. Uz som v nej cca 15 rokov. Smart ucet je zadarmo. Na pobocku nechodim. Vyuzivam len bankomat/vkladomat.