Stavebná sporiteľňa - pôžička

feriha01
16. aug 2016

Bral niekto pozicku /uver zo stavebnej sporitelne ? Ako dlho to trvalo kym vam pozicku schvalia ako dlho trvalo kym vam peniaze poslu na ucet mozete popisat a
Vsetko ako to prebiehalo a ako ste boli spokojny s nimi dakujem

stlienka
11. sep 2016

všetko záleží, či beriete pôžičku so založením nehnuteľnosti, alebo bez založenia do 50.000,- eur. A tiež koľko máte bankových a koľko nebankových pôžičiek. Ak by si chcela bližšie info ako to u nich prebieha kľudne prezvoň, lebo na písanie je to nadlho. 0948943400, alebo napíš na stlienka1979@gmail.com. Ja som bola veľmi spokojná, ale niektorým ľudom to trvalo naozaj aj 2-3 mesiace.

jarabicka
25. sep 2016

@stlienka ...mohla by som na vás otázočku...mám zmluvu o stavebnom sporení s 3% sporiacim úrokom, náš finančný poradca nám to zmenil skrz úver na tú nižšiu sporiacu tarifu, úver by mal byť bezúčelový...bol potrebný nato taký krok aby sa mi sporiaci úrok znižíl pri braní úveru?

janka2501
30. sep 2016

My sme brali uver bez zmluvy o staveb.sporeni na kupu domu 72 000eur. Cele to trvalo mesiac. A peniaze nabehli po odpise zmluvy do 3 dni na ucet predavajucich.

keksikoj
13. okt 2016

KOlko percent z nehnutelnosti prepralaca u nich banka ?

janka2501
13. okt 2016

nam preplatili 90 pecent na dom- wustenrot

keksikoj
13. okt 2016

a tych zvisnych 10 ste ako riesili?

janka2501
13. okt 2016

Zo svojho.

stlienka
17. okt 2016

tých 10% sa rieši cez spotrebný úver, alebo cez PSS bez záložka.

aflou
7. nov 2016

Viete mi povedať či sa dá zo slsp po znaleckom posudku splatiť úver PSS kôli lepšiemu úroku? Alebo sa dá len prefinancovať hypotéka v inej banke. Ďakujem pekne

zuzka_puska
7. nov 2016

@aflou prefinancovat sa da hypoteka v kazdej banke. Ak nemate statny prispevok pre mladych, mozte refinancovat 🙂 my zatial mame statny prispevok, este 3 roky, tak cakame 🙂

elenahajska
11. nov 2016

@aflou prefinancovanie je dobré prejsť aj prepočtom. Suseda sa riadne popálila, nakoniec zaplatila na poplatkoch viac, ako ušetrí na zníženej splátke. Poplatky na katastri, znalca a za poskytnutie i zrušenie úveru. Skrátka naletela. Skús najprv vyskúšať www.kontrolahypotek.sk či sa ti to oplatí.

aflou
11. nov 2016

@elenahajska Ďakujem.