Štátna dotácia 2023

petra5333
26. aug 2023

Dobry den, chcela by som poradit ohladom statnej dotacie. Na nete som sa docitala ze su ako ich nazvat pan sa mi predstavil ako architekt,proste ludia, ktori ohladom dotacii vybavia vsetko za vas, co sa tyka papierovaciek a vlastne vam pomozu k tomu aj tu dotaciu ziskat. V stredu ma prist k nam jeden pan. Preto sa chcem spytat ci niekto tu vyuzil takuto sluzbu Lebo ako citam v diskusiach,kazdy si to robi vsetko sam. Pan sa vyjadril , ze sa mu da 100€ zaloha a az ked sa vybavi dotacia a bude schvalena berie 1800€. Ale ze tu dokumentaciu vlastne preplaca stat tak my mu vlastne doplatime este tych 200€ do tych 1800€. Tolko podvodnikov uz je na svete😒🙂ze sa chcem ustit ci naozaj alebo je tu blud. Stranka to je obnovadom.sk Ci som ho vobec spravne pochopila, ci je to naozaj tak alebo ma uz materska poznačila 🙏😀. Mam dvoch synov,jedneho mame s diagnozou, minuly rok sme zacali prerabat az doteraz. Takato pomoc na ziskanie dotacii by mi velmi pomohla,hlavne casovo ale zase na druhej strane nechcem naletiet a byt niekomu dlzna za nic.Ze nas niekto oklame. Dakujem pekne za rady❤️

gabcek_21
26. aug 2023

@petra5333 ja by som skôr skúsila v vašom meste/obci či nieje niekto taký čo je už overený čo to robí.

zuza265
26. aug 2023

Nechcete to skusit vy? Je to celkom jednoducha ziadost a dokumentacia🤗

marcella1979
26. aug 2023

hlavne dajte pozor a pri podpisovaní akejkolvek zmluvy si zobrat cas na dokladne precitanie...a hlavne co je drobnym pismom😊

petra5333
autor
26. aug 2023

@zuza265 rozmyslala som nad tym uz ze sa do toho pustim vyzera to zlozito ale ked clovek zacne do toho vidiet uz to ide same🙂... Urcite este pouvazujem aj o tej moznosti

petra5333
autor
26. aug 2023

@marcella1979 ved toto ze tie male pismena🙂.. no uvidom ved nech príde muz bude doma tak vypocut ho mozme a sa rozhodneme..len som dufala ze tu bide niekto taky co isiel aj takto nato ze poradi

zuza265
26. aug 2023

@petra5333 naozaj to nie je take hrozne, su aj na stranke odporucania co ako, plus urcite je nejake aktivne forum, kde by poradili♥️ teraz uz aj vidis v akom stave je ziadost… uvidis co mate a co by ste museli dat dorobit a kolko by to stalo…

zuzka565
26. aug 2023

Nám to vybavovala tiež jedna pani. Ale či brala takú sumu to neviem.

marca12
26. aug 2023

@petra5333 tu ziadost si vies velmi lahko podat sama,my sme to zvladli sami. Urcite by som neplatila 1800€ nejakemu pankovi,to je nekrestanska suma,nemaju oci ti sprostredkovatelia? Nastuduj si obnovudomu,je tam presny navod. Ak ti nieco nie je jasne,zavolaj alebo osobne chod do ich pobocky,ochotne ti poradia,pomozu a zadarmo

petra5333
autor
26. aug 2023

@zuzka565 vy ste jej nedavali ziadne peniaze?