Spp - odpočty a neuhradené faktúry

7. aug 2022

Ahojte všetci,
Chcela by som sa takto anonymne opýtať ohľadne SPP... Boli sme dve splátky za plyn v oneskorení teraz po výplate sme to chceli dorovnať len včera som sa tam prihlásila a bolo všetko uhradené. Tu znie moja otázka...
Keď bývajú Odpočety na plyn myslíte že tie dve faktúry neuhradené dajú do toho a vyplatí sa to vlastne dve faktúry plus odpočet? Nestretla som sa s takýmto niečím a viem ze by to nemal ani kto uhradiť. Ďakujem vám za odpovede

mogaa
7. aug 2022

zajtra si zavolaj do SPP...teoreticky to mohli započítať s vyučtovaním, len je malá pravdepodobnosť že práve robili vyučtovanie....určite tam treba zavolať, aby nedošlo k odpojeniu....

jjanulienka
7. aug 2022

A bol ti robený odpočet?

rebellefleur
7. aug 2022

Záleží od toho kedy mate vyúčtovanie

autor
7. aug 2022

Teraz 1.8 chodil plynar a robil odpocet

jjanulienka
7. aug 2022

Tak vyúčtovanie budeš mat až další mesiac čiže tvoj nedoplatok s vyúčtovanim nesúvisí

basska_b
8. aug 2022

Treba dat na toto pozor. Niekde nedoplatky spoja a niekde nie. Co viem, SPP aj ZSE vyuzivaju na platby zakaznikov system SAP a tam sa to da nastavit rozne. Je to otazka na infolinku (aj ked chapem , ze hladas niekoho s rovnakou skusenostou)... ja by som cim skor uhradila dlh a uvidite, co bude potom vo fakture. Aby ste to neplatili dvakrat