SPP - môžem byť mesiac pozadu s platením?

babetko13
18. jan 2023

Dobrý večer žienky , taká situácia sa mi stala sťahovali sme sa do domu,dala som si v novembri v SPP podzemný plyn,vybavovala som osobne,v novembri, lenže pani v spp si zmilila číslo môjho e-mail a faktúry mi zaslala nevedno kam no mne nie,dala som platby sipo,no neprišli ani tie,,,moja otázka za december nemám zaplatenú ,a chcem zaplatiť za január ,,k keďže momentálne sa mi za dva mesiace zaplatiť ani nedá cca 150€mesacne , môžem byť po zadu jeden mesiac či môžem čakať že ma môžu odpojiť, samozrejme že zajtra tam idem riešiť ale zaujíma ma či to niekto takto mal po zadu alebo nejaké riešenie nájsť ďakujem vám

alenamihal
18. jan 2023

Oni ta nemozu zo dna na den vypnut ...poslu upomienku a az potom ,ked nezaplatis ta mozu odpojit...

babetko13
autor
18. jan 2023

@alenamihal ale museli by mi poslať upomienku poštou že? ďakujem keďže si zmylili môj email

alenamihal
18. jan 2023

Tak ja ma nastavene len elektronicka posta...neviem ako ti nastavila zenska v spp.. ako ti mohla dat nespravne tvoje datails a zvlast take dolezite...mala ti dat skontrolovat vsetko..jedine osobne do spp a da sa s nimi dohodnut, bud ti to daju zaplatit,alebo ti to mozu rozdelit do dalsich platieb...stazuj sa na tu kontkretnu pracovnicku a nedaj sa odbit ...

babetko13
autor
18. jan 2023

@alenamihal veru že nedám,a ďakujem vám ❤️

rebellefleur
18. jan 2023

@babetko13 - predpokladam, ze ked ti zmylila e-mail, tak ten neplatny e-mail bol uvedeny na zmluve,ktoru si podpisovala,ze? Takze realne si dala svoj podpis na zmuvu s nespravnym e-mailom.. upomienka zaslana nevedno kam? Ked si si davala efakturu,aj upomienka ti bola odoslana na mail uvedeny na zmluve. Aj pracovnicka za okienkom je len clovek,mohla sa pomylit, je to ludske. Tak ako ty si podpisala zmluvu s nespravnym emailom.. chyba sa stat moze.. mna skor fascinuje ako clovek v klude nezaplati mesacnu splatku, nejde sa na nu ani informovat,aj ked vie, ze nejaku platit ma a potom pise na mk, ze vinou pracovnicky🙈 btw splatkovy kalendar sa da vystavit len na vyuctovaciu fa, nie na zalohove platby

slavomira236
18. jan 2023

@babetko13 keď ti neprišlo platiť stačilo volať na SPP číslo máš na zmluve a riešiť hneď v decembr

duracellko
19. jan 2023

zavolaj na linku SPP, aktualizuj si kontaktné údaje - SPP nevie, čo si menila a ako -pobyt, adresa, e mail, číslo telefónu -všetku korešpondenciu ti bude SPP posielať tam, kde si uviedla posledné kontakty, a nedozvieš sa o upomienkach a oznámení o odpojení, chceš to?