SLSP - pripisovanie peňazí

27. feb 2024

Ahojte,
Včera o 14:55 mi boli poslane peniaze z Tatra banky do slsp. Avšak štandardne nie zrýchlenou platbou. Otázka je, kedy pripisujú finančne prostriedky v slsp?
Ďakujem

alenah31
27. feb 2024

mám obe banky - prídu hneď keďže je tam nastavený okamžitý prevod. No niekedy si preposielam opakovane (kliknem na opakovať platbu) a zabudnem zakliknúť okamžitý prevod - vtedy sa mi z TB na SLSP pripíšu o desiatej nasl. deň.

autor
27. feb 2024

@alenah31 ďakujem, tak budem čakať do 10 hod

amonet
27. feb 2024

ja mam obe banky a pripisuju sa okamzite a je jedno ktorym smerom to posielam

autor
27. feb 2024

@amonet áno zrýchlenou platbou. Ale tam nastala chyba, že sa dala štandardná platba

muchotrafka298
27. feb 2024

Ja nezadavam ziadne zrychlene platby co sa tyka prevodu zo Sporitelne do Tatra banky a peniaze prisli za par sekund. Davam datum splatnosti aktualny den.

chrobak7
27. feb 2024

A určite boli tie peniaze poslané? Alebo ti len platiteľ povedal, že urobil prevod?

amonet
27. feb 2024

tiez nemusim davat zrychlene platby. tatra banka som teraz robila prevody tam ma co najskor to je aktualny den. a potom tam mam 28.2 cize ked dam dnesny hned prebehne prevod

muchotrafka298
27. feb 2024

Poziadaj odosielatela platby, aby Ti poslal potvrdenie o jej odoslani (spracovani). Ak by ju poslal, tak ich mas davno na ucte.