Skúsenosti so životným poistením Metlife Trendlive

derdia
5. apr 2021

Ahojte, chcem sa spytat na skusenosti s poistovnou...hlavne ci ste mali vyplatene, to co ste mali v zmluve. Dakujem👍

joliken
5. apr 2021

Metlife je bývalé amslico aspoň si myslím mal som tam poistku a pri uraze mi bez problémoch vyplatili kritie ale boli ešte Amslico ja som bol s nimi spokojny

janai1
5. apr 2021

Všetkým vyplatia to čo majú v zmluve 😉 problém nastáva keď ľudia nevedia čo maju v zmluve a čakajú iné 😉

derdia
autor
5. apr 2021

Om dakujem velmi pekne😉👍

pepp_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepp_sk
19. jún 2021

Ahoj.
Prosím, zabudni na Investičné životné poistenie (IŽP) .
Je to nekorektný produkt minulosti, ktorý je v niektorých krajinách zakázaný a v niektorých ho poisťovne dobrovoľne prestali ponúkať. (Napr. Allianz v Česku)

Metlife je samozrejme dobrá poisťovňa. Zopakujem: poisťovňa. Tam dobro končí. Kúp si u nich poistenie (úrazové) ak sa chceš poistiť, ale nie produkt sporivý a investičný. Spor a investuj inak.

Investičné životné poistenie je dohoda medzi poisťovňou a sprostredkovateľom, že oni zarobia a klient nie. Ako inak si vysvetliť, že v IŽP dva roky posielate poisťovni peniaze, myslíte si, že investujete a poisťovňa ich vypláca sprostredkovateľovi ako odmenu?

Ako teda sporiť a investovať?
Ak investujes aby si sa zabezpecila na dochodok, daj go googlu "4. pilier", ak investujes len tak vseobecne, zadaj "ako investovat v roku 2021" (ignoruj výsledky označené ako reklama) nájdeš zopár dobrých blogov.
zdravim
Roland

luk91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz