Skúsenosti s Fio bankou

5peta1
16. feb 2016

Ahojte, aké sú Vaše skúsenosti s Fio bankou? Je to naozaj všetko také pekné (bezplatné) ako píšu vo svojich propagačných materiáloch? Zvažujem totižto založenie nového účtu, ktorý by sa využíval iba sporadicky, najmä na vkladanie hotovosti a občasné výbery, možno sem tam nejaký prevod v rámci účtov. Je tu niekto, kto by mal s bankou vyslovene zlé skúsenosti? Kto vie o nejakých skrytých poplatkoch, o ktorých sa verejne nepíše? Ďakujem za odpovede

5peta1
autor
16. feb 2016

Ešte sa k tomu spýtam, či máte informáciu o tom, či môžu byť dvaja vlastníci jedného účtu. Lebo napríklad VUB toto zatrhla, zrušila vzťah 2 majiteľov a má iba vzťah majiteľ-disponent

mjandova
16. feb 2016

Zdravim, fio banku mam rok a este som neplatila ziadny poplatok. Je pravda, ze nevyberam hotovost, len platim kartou, prevadzam na ine ucty a chodi mi tam materska.

dreamer8
16. feb 2016

@5peta1 uz som ti odpisal na tvoju spravu, k tym vlastnikom, nasiel som toto medzi bezplatnymi operaciami:

"Vklad EUR v hotovosti na pokladni
(prevedený majiteľom či oprávnenou osobou k účtu)"

Takze len predpokladam ze je mozne pridat opravnenu osobu, ale presne podmienky neviem, vyskusaj im napisat.

5peta1
autor
16. feb 2016

ďakujem veľmi pekne za odpovede

anell
16. apr 2016

Fio poskytuje zatial celkom dobre sluzby vzhladom na to, ze sa jedna o bezplatny produkt. Miernou nevyhodou su otvaracie hodiny pobocky, inak ok.

lastom
20. máj 2016

ahojte, my mame vo fiobanke 4 ucty asi 5 rokov, vsetky su zadarmo resp. vsetko je zadarmo okrem vyberu hotovosti, takze urcite odporucam

dreamer8
20. máj 2016

@lastom vyber hotovosti je aj zadarmo, napr.:

- 1 vyber mesacne z akehokolvek bankomatu, bez dalsich podmienok
- vybery nad 50€ na pobocke
- vybery u vybranych obchodnikov cez sluzbu cashback, staci nakupit cokolvek nad 5€ a je mozne si vybrat hotovost do 50€

petricek170
7. jún 2018

určite by som si fio banku nedával mám staly príjem zmluvu na neurčito dokonca mi tam chodi aj ženina materská ....a vo fio banke som rok a poziadal som o kontokorent 5 tisic kč a oni mi to zamietly už 3 krát a to mám príjem 30tisic dokopy zo ženou ...fio banka je najhoršia banka aká existuje za vsetko poplatky a jedno zdruhym

petricek170
7. jún 2018

a ešte zato že ma potárr doma nenašiel tak nehal bankomatovú kartu na pobočke a oni si za úschovu stiahli 120kč :D
fuj