Skúsenosti s AAA auto v Žiline

gabrielita1610
17. apr 2016

Dievcata viem ,ze je tu toho vela ,ale chcela y som vediet nazor na AAA auto v Žiline , mate skusenosti s nimi ?

gabona1
17. apr 2016

Skúsenosť nemám so Žilinou, ale počula som, že samé problémy sú s týmto bazárom. V rodine sme mali skúsenosť s AAA v BA, veľmi zlú. ALe nebudem rozpisovať. Treba si dať pozor, každopádne.

sissy27
17. apr 2016

@gabrielita1610 AAA je všeobecne banda podvodníkov, politika firmy je rovnaká v každom meste...

zutera
17. apr 2016

Kupodivu moje skušenost příjmo s Žilinským autobazárem je pozitívni. Koupili jsme tam auto(škoda fabia)asi 4 roky stará a v pohodě,dokonce i kamarát ktorý je auto technik nám potvrdil že je ve výbornem stavu,kilometri sedí. Už na ni 3 roky jednime a klop klop auto šlape jako hodinky😀 Asi jsme měli štesti

slnecnica174
17. apr 2016

@gabrielita1610 Tiez mam zlu skusenost.

misel0806
17. apr 2016

Zo zilinou AAA Auto skusenost nemam... Zato s AAA Auto Bratislava ano a velmi zlu nebudem hovorit co ale treba byt ostrazity vsetko si treba najprv riadne preverit a hlavne vediet co kupujete a co podpisujete.... Tymto bazarom neverim😊

laura0
17. apr 2016

My mame velmi zlu skusenost s pobockou v BB...komu povieme ze sme tam chceli kupit auto ,kazdy sa len za hlavu chyta ci sme normalny...

blonkyt
17. apr 2016

AAA Žilina NEODPORÚČAM !!!!!!!!!!!

tobnuf
17. apr 2016

AAA neodporucam v ziadnom meste!!! Su to podvodnici vsetko na jedno kopyto je jedno v akom meste!!!

pperlicka
18. apr 2016

so zilinou som sa nestretla konk ale u nas sa celkom dalo. zobrat mechnika na obhliadku pre istotu

matatrnena
18. apr 2016

ja napriklad nemam dobru skusenost s bazarom v trusalovej, arogantni personal, zhumlovane auta a ked uz teda sme si vybrali tak nas nahovarali na nieco ine, lebo toto maju uz pre niekoho rezervovane...no uplne nefer pristup k zakaznikovi a bezohladnost...nakoniec sme nasrdeni odisli prec. Neviem ako AAA, vraj tam maju lepsi vyber...

robin30
18. apr 2016

Ruky prec a utekaaaaj AAA Auto ako take klamari podvodnici
@zutera km ti nikto nikdy presne nepovie ci sedia

stanislava33
18. apr 2016

Veľmi zlá skúsenosť s AAA Žilina!!!

dobromila1111
18. apr 2016

Aaa neodporúčam. Nie v Žiline, ale v BB, no myslím, že je jedno, v ktorom meste. Nemám dobrú skúsenosť.

misulienka84
18. apr 2016

Mne tam robila sestra aj kamaratka,otrasne praktiky,je to proste biznis,ale nie vzdy natrafite na zle auto,ja si pamatam,ked muz predaval svoje,bol tam asi 6 hodin..😛😛😛

majkilka
18. apr 2016

Nejde o autobazar ale o samotne auto...zober si so sebou mechanika nech ti to auto dobre pozrie a budes vediet na com si

zuzanalumnitzerova
18. apr 2016

AAA auto kdekolvek zďaleka obidte. V Banskej Bystrický mi predali auto, ktoré malo iné výrobné číslo motora v papieroch ako v skutočnosti. Viac k tomu myslim netreba.

pperlicka
19. apr 2016

tento by som za najhorsi nepovazovala. urcite lepsie nez nejaky lokalny. tam si robia obchodnici co chcu. tam v lokalnom ani mechanika so sebou nemozes brat som pocula o jednom.

slivka008
19. apr 2016

ja by som si kupila auto v bazari lepsie nez od nejakeho sukromnika cez inzerat. tak je vacsia sanca podvodu a zatajenia lebo im nikto nic nemoze.

volo_richard
19. apr 2016

ja by som si skor dal pozor na kadejake auta z dovozu. Auto nevidis, nemozes si ho odskusat a kupujes macku vo vreci. Radsej ist si fakt vybrat auto, ktore tu realne stoji a vies kto ti ho predava. AAA auta kupuju do osobneho vlastnictva takze za ne ja rucia, to je celkom vyhoda. Pokial vies ake auto chces a kolko chces za neho dat tak uz len si vybrat.

hiro
19. apr 2016

Auto sme tam kupili vo vybornom stave, cele roky ziadny problem. No a komunikacia - tu maju asi ako ked ti chce nejaky africky predajca nieco silou mocou predat. Takze za auto + za komunikaciu mierne - aj ked vlastne vsetko prebehlo tak ako malo, este aj nove zimne pneumatiky nam dali 🙂

jolla600
19. apr 2016

my spokojnost... kupili sme tam auto a bez problemov je...

gabrielita1610
autor
19. apr 2016

Ďakujem Vam 🙂

pperlicka
20. apr 2016

hadam dobre vyberies a auticko bude minimalne jazdene

martinkaprk
20. apr 2016

Ja hrozné, ešte rok po zakúpení auta sme nemali od neho papiere, nikdy viac! ☹

johanka3k
5. máj 2016

tiez som skor citala zle recenzie ako ako je zvykom skor sa siria veci zle ako dobre :D ked si spokojny tak to nenapises ale ked je problem tak sa to hned takto riesi 🙂 z mojho pohladu to je vyhodne kedze vies co kupujes a mozes si to odskusat. nikto nikoho nenuti si kupit zle auto predsa. no nie ?

lastom
5. máj 2016

ja som tam chcel predat auto a upozornili ma, ze ma stocene km, cca o 80,000 km, takze z predaja nic nebolo.

pperlicka
6. máj 2016

to je dobre ze tam nezobrali auto ktore videli ze uz asi neni dobre pre dalsieho cloveka

johanka3k
10. máj 2016

stymi stacanymi km je hrozna kauza , zakon na to nieje, zavisi to len od solidarity predajcu. ako sama sa vtomto moc nevyznam, neviem ci to je az taky problem , myslim ze su aj horsie veci

kikvol1
12. máj 2016

so zilinou skusenosti nemame, ale v okoli lucenca sme v ich autobazare boli a nemozem povedat ze by som mala zle skusenosti. tie stacane km tak aj tak ci tak zistia ja nechapem preco sa toto robi.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz