Skúsenosť s PSS

8. mar 2021

Ahojte ja si myslím ze pss není dobry výber na sporenie ja si tam sporim uz dva roky kvôli hypo bolo nám tak sľúbené , bolo povedané ako náhle predĺžia mne zmluvu to nevadí ze nemám na dobu neurčitú ze stačí keď predĺžia ze ak predĺžia mám hneď volat, zmluvu predĺžili tak volám tam nič vraj nie a samé výhovorky mám uz toho akurát tak dosť uz rok nedaj bože dostať hypo chcem vybrať tie peniaze zrušiť celé to sporenie a vložiť tie peniaze do inej banky kde šú lepšie recenzie a lepšia šanca dostať hypo co myslíte

tina4931
8. mar 2021

Ja chcem tiež zrušiť stav. spor. Nevieš ako to prebieha?

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. mar 2021

Áno ja som to tiež chcela zrušiť lenže tam je poplatok 90 euro ale keď uz doba sporenia prešla napríklad ja mam sporenie na dva roky teraz my to konci v marci takze musim cakat kym skoci vtedy nieje ten poplatok ja som si to uz zistila

dianittka
6. dec 2021

Otras, my sme brali tento rok úver z PSS ževraj nebola iná možnosť ale keby vieme vykasleme sa na to...potrebovali sme iba dofinancovať úver pár tisíc a už 5 mesiacov máme ťahanice...nechcú nám dočerpať peniaze....mali nám to poslať hneď ako dolozime prepis nehnuteľnosti a odrazu s tým majú problém...keby vieme vykasleme sa na to a zoberieme spotrebak. Toto je fakt otraas, nikomu neodporúčam túto inštitúciu.