Skadiaľ berú ženy peniaze na plastiku pŕs?

27. jan 2022

Odkiaľ majú ženy na plastiku pŕs? Nechápem to. Dávajú si to väčšinou mamičky robiť a skade majú nato peniaze?

kristinka92
28. jan 2022

prečo to riešiš?? kto chce hľadá spôsoby…

ladycat2021
28. jan 2022

mat tak tvoje problemy a prezidentsky plat 🙄

elizabet173
28. jan 2022

asi ťa to prekvapí, ale ženy normálne pracujú, majú príjem, šikovnejšie aj dosť vysoký, prípadne idú financie z rodinného rozpočtu, čiže prispeje aj muž zo svojho platu, alebo to aj celé zacvaká. Či si myslela niečo na spôsob Matovičovej lotérie? 😂

annamalaga
28. jan 2022

Majú peniaze. Nič viac. A keď chce niekto dobre vypadať , musí sa veľmi dobre o seba starať.

snowflake07
28. jan 2022

Možno pracujú aj z domu,možno majú manžela ktorý je šťastný,keď je žena šťastná...Absolútne nevidím nič na tom,dať si urobiť plastiku pŕs.Celozivotné úspory to nestojí.

tomikejt
28. jan 2022

Tak asi majú našetrené. Však plastika pŕs nieje až tak dráha.

natalienka12
28. jan 2022

skade skadial 🙉🙉🙉 panenko Marie podsrpenska 😂

simca06022011
28. jan 2022

☺️ Nasetria si, uver si vezmú, manzel prispeje... Tolko je moznosti.

anjelicek26
28. jan 2022

Neviem, ake mas predstavy, kolko to stoji, ale ziadna drama to nie je. Navyse zeny normalne zarabaju, nesedi kazda doma a skrti rozpocet...

belaanabela
28. jan 2022

Alebo je tu aj možnosť B a to že majú štedreho sponzora,,, 😏😉

renirv
28. jan 2022

kamoska ma plastiku a setrila niekolko rokov 🙂 ale verim ze su aj take, ktorym to partner zaplati.

petamich
28. jan 2022

niekto si to moze dovolit, niekto si na to usetri, niekto nejde na letnu dovolenku s rodinou a radsej si da spravit kozy 🤷‍♀️ podla mna to uz dnes ani nie je nejako extra drahe

marcellka32
28. jan 2022

2000 eur...ak to chces, začni šetriť, alebo zmeň prácu za lepšiu

h2
28. jan 2022

To vážne sa tomuto čuduješ? Že si môže niekto kúpiť auto, alebo byt, Ťa neprekvapuje? To sú oveľa drahšie veci, než umelé kozy.

sam2
28. jan 2022

🙏😂
Ak ta to zaujima, ja som si abdominoplastiku platila z odstupneho 😆✌️

syslik81
28. jan 2022

niekto ma a iny sa nauci setrit ... ja som prestala fajcit .. oblecenie si moc nekupujem .. nepijem ... nemam potrebu chodi von sa bavit ... kozmetiku kupim raz za uhorsky rok ... kto chce vie kde usetrit ..

lucia851
28. jan 2022

Ja sa čudujem tým ženám že si to aj dajú spraviť. Ja som si kvôli zdravotným problémom aj to nepekne vyzeralo musela dat spraviť zmenšenie pŕs. A som rada ze nemám kozy ako balóny

syslik81
28. jan 2022

@lucia851 kazdy podla seba .. ja by som si nedala umele nechty mihalnice ci naichat pusu a podobne -nepacis a mi to ..ale ak ma clovek komplex ci uz prsia nos usi alebo hocico-je to jeho vec -je taka moznost a ak na to ma nech si to da .. a ostatne nech sa cuduju ;)

anjelicek26
28. jan 2022

@lucia851 ale ved nie kazda si da spravit mega prsia... taka mama plastika po dojceni je u niektorych zien bohuzial zufalo nutna...

sense
28. jan 2022

Niekto d à každý mesiac x eur za umelé nechty, mihalnice, vlasy a niekto si to odloží a dá na prsia... Je to otázkou priorít ako vsetko

mamina0078
28. jan 2022

Väčšina žien pracuje a robia si úspory, pochybujem, že celú plastiku zaplatia z jedného platu a rozhodnú sa zo dňa na deň... Ženy z môjho okolia, ktoré majú plastiku rozmýšľali nad tým pár rokov vopred.

danka56
28. jan 2022

No tak ja čo mám v okolí, tak každá jedna si vzala pôžičku.

tahomi
28. jan 2022

Normalne z platu, to co je za otazka toto 🤦🏻‍♀️

marcellka32
28. jan 2022

Čo neodsudzujem ak má zena veľké prsia a útly chrbát a neustále ju boli chrbtica a dá si ich zmenšiť 👍 a naopak kamoška bola rovná ako pristavacia dráha, a teraz má pekné trojky a vyzerajú prirodzene, mala z toho komplexy, teraz už ok

jana_eyre_2
28. jan 2022

Skadiaľ ľudia berú peniaze na autá? Na domy? Na dovolenky? Na výlety? Na darčeky? No zväčša je to nejakou prácou a šetrením, požičanim a následným splácaním.. niekto má zase vďaka práci veľa peňazí a nemusí ani setrit.. a tak je to predpokladám aj s finncovanim plastiky pŕs, nosa, lícnych kosti alebo čímkoľvek čo si spomenies.. každy mina svoje peniaze na to, načo uzná za vhodné..

solange7
28. jan 2022

To si ty, co si udajne predala byt, mas penazi dost ale chces prsia na splatky z banky aj ked si nezamestnana a uver ti nedaju? 😀 (uf to bola dlha veta)

eeerickal1
28. jan 2022

Mnohé klinky ponúkajú takéto zákroky na splátky, takže je to proste dostupnejšie. No ale to je taká otázka vieš. Mnohé si na to proste aj roky šetrili. Ak chceš aj ty, tak šetri

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
28. jan 2022

Tie mamičky čo sú na materskej predtým niekde pracovali a slušne zarábali. Asi to bude tým že majú našetrené a ich muž tiež dobre zarobí 😉

liljana
28. jan 2022

Vacsinou zaplati partner, alebo si nasetria. Zijes iba raz. Ked sa narodis s velkym nosm, plocha, zmieris sa s tym, ze tak budes vyzerat navzdy, alebo ti zakrok u chirurga moze vyrazne zlepsit kvalitu zivota, sebavedomie, vnutornu pohodu. Druha vec je prehanat to s plastikami a zmenit sa na botoxovu priseru ako niektore celebrity.