Schválenie hypotéky pri negatívnom zázname v registri

18. jan 2021

Dobrý deň zaujímali by ma reálne skúsenosti či schvalili niekomu hypotéku pri negatívnom zázname v registri (všetky úvery sú viac ako rok vyplatené )konkrétne ide o negatívny záznam v nebankovom registri ,úver v banke bol platený na čas a dokonca o niekoľko rokov vyplateny skôr... dobrý finančný poradca nám dal šancu že je zopár bank ako Slsp , Prima banka napriek tomu že vidia register 5 rokov do zadu vraj reálne pri schvaľovaní berú a prihliadajú len na posledný rok v registri (posledný rok sme nemali žiadne úvery a ani nemáme) poprosím reálne skúsenosti nie nejaké názory,dohady ale fakt skúsenosti či sa to niekomi podarilo..,máme naozaj jedného z najlepších finančných poradcov ktorí to vidi dosť reálne ale zaujíma ma aj niekoho skúsenost.....ďakujem

luci_ba
18. jan 2021

Ak bol uver platený včas z akého dôvodu je potom reportovany takto? boli tam nejaké omeškania? Ak áno, tak Vám žiaden finančný poradca nepomôže, tu ide o to ako sa na to pozerá banka. Ak tam omeškania neboli tak by som poziadala nebankovku o opravu v registri

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. jan 2021

@luci_ba úver v banke bol platený v čas ..v nebankovéj spoločnosti (Quatro)bol problém ,omeškania boli ,výpisy z registra finančný videl odporúčal čakať
Rok LEbo niektoré banky riesia a pozerajú len rok do zadu register

luci_ba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luci_ba
18. jan 2021

potom je otazka ake dlhe boli omeškania. Je určite horšie ked so splatkou meškas mesia alebo deň.

samuelp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jan 2021

@samuelp máte skúsenosti alebo viete o niekom kto to cez nich riešil?