Rýchla pôžička

elufa
17. aug 2023

Prosim, vie mi niekto poradit, overenu a doveryhodnu spolocnost, ktora mi da pozicku bez dokladovania prijmu? Som momentalne v zahranici a potrebujem OKAMZITE peniaze navyse. Ziadna banka mi ju neposkytne, to som uz skusala... Dakujem

janai1
17. aug 2023

@elufa dôveryhodná a bez dokladovania príjmu nejdú dokopy. Aj nebankovky overujú príjem

melanta
17. aug 2023

Ak nepracuješ, ako chceš splácať? Ak pracuješ, vieš vo svojej banke požiadať o úver či povolané prečerpanie cez mobil, cez apku. Ak pracuješ a žiješ v zahraničí, aj tam sú banky a poskytujú úvery.

elufa
autor
17. aug 2023

@janai1 mam prijem, ale len tri mesiace a na dobu urcitu (1rok)...

elufa
autor
17. aug 2023

@janai1 ocitla som sa v zlej situacii, som teraz v zahranici a potrebujem teraz hned taku sumu, ktoru proste nemam...

janai1
17. aug 2023

@elufa a kde je potom problém? každá banka ti poskytne úver po skúšobnej dobe

elufa
autor
17. aug 2023

@janai1 ach

janai1
17. aug 2023

@elufa čo achkaš? si myslíš že sme tu všetky hlúpe? Po skúšobnej dobre ktorá je 3 mesiace ti každá banka poskytne úver ak máš dostatočný príjem a žiadne negatívne záznamy. A pri zmluve na dobu určitú to tiež nie je problém, tam stačí aby to bolo viac ako 3 mesiace pred ukončením

melanta
17. aug 2023

@elufa si po skúšobnej dobe podľa toho, čo píšeš, cez bankovú aplikáciu v mobile si vieš požiadať o úver v banke, kam ti chodí mzda. Doba určitá nie je problém. Takže nie je dôvod ochkať. Taký úver cez apku máš schválený za pár minút a za pár minút na účte.

lneviemmeno
17. aug 2023

Ja mam stale na dobu urcitu zmluvu, tatra banka mi hned po skonceni skusobnej doby dala peniaze, dokonca som si este k tomu potom zobrala auto na uver a to nemam najvacsi prijem 😀 Cize urcite ti daju

lneviemmeno
17. aug 2023

A dodam - banka mi to schvalila hned, maximalne asi 3 dni a peniaze boli hned pri podpise na ucte. Auto mi schvalili za 30min a hned som aj s autom sla domov cize urcite sa necaka neviem ako dlho

la_dolce_vita
17. aug 2023

Ale na zahranicny prijem platia ine podmienky, ovela prisnejsie.

rebrambora
17. aug 2023

Pri zahranicnej zmluve potrebuje 6 odpracovanych mesiacov.

la_dolce_vita
18. aug 2023

@rebrambora presne tak a musi to byt kvalifikovana praca. Doba urcita v tomto pripade tiez nie je ok.