Rýchla pôžička

karinultisova
24. sep 2022

Dobrý den
Vedel by mi niekto poradiť,chcela by som zobrať pôžičku 4000€ tak že by som splatila z toho telefon ktorý mam na splatky.(som na materskej dovolenke)
kde mi to vedia vybaviť rýchlo ešte dnes alebo zajtra?

loginexistuje
24. sep 2022

@karinultisova telefon za 4000? inak tazko ak si na materskej skus si pozicat v rodine

karinultisova
autor
24. sep 2022

@loginexistuje niee,telefon mam na splatky zobraty,chcem pôžičku 4000€ aby som mohla splatit telefon a zaroveň by mi aj ostali peniaze

loginexistuje
24. sep 2022

@karinultisova ale ty nedostanes pozicku ked si na RD nabuduce nekupuj drahy telefon a skus ist brigadovat ked je manzel na PN moze postrazit dieta a ty si zarobis a splatis telefon

karinultisova
autor
24. sep 2022

@loginexistuje nikto ťa tu neprosil o rady ako žiť😁 nabuduce prečítaj príspevok

karinultisova
autor
24. sep 2022

@loginexistuje a manžel už nieje PN,mal pracovný úraz len

zmrzlinka2021
24. sep 2022

@karinultisova
Prepac, neber to v zlom, ale minule si niekde pisala ze snazis sa otehotniet.
V tvojej financnej situacii, myslis si, ze je to dobry napad?
+ vziat si taku pozicku. Pravdepodobne nepracujes, iba cerpas rodicovsku davku

karinultisova
autor
24. sep 2022

@zmrzlinka2021 myslím si že je to moja osobná vec.

paulinadreamy
24. sep 2022

@loginexistuje o mesiac tu bude téma pomoc,ako splatiť pôžičku keď nemám na mesačnú splátku.
Nehnevaj sa autorka a neber to v zlom prosím,ale nemáš na splatenie mobilu,no chces pôžičku 4000€? To mi nejako nevychádza.

kaktusik007
24. sep 2022

@karinultisova tak ak je tvoj zivot tvoja osobna vec, preco tema kde si pozicat?

karinultisova
autor
24. sep 2022

@paulinadreamy zaujímavé ako ste sa rýchlo do mňa obuli,vaše životy su dokonale?

loginexistuje
24. sep 2022

@karinultisova ak manzel pracuje musi si vziat pozicku on nech skusi precerpanie v banke kde mamucet alebo kreditku ty pozicku nedostanes

paulinadreamy
24. sep 2022

@karinultisova niesu. Len sa snažím sa ti prihovoriť, nie v zlom. Lebo toto z môjho pohľadu nieje dobrý nápad. Nič viac, nič menej. Je to tvoja vec, len píšeš na verejné fórum, musíš očakávať aj takéto správy.

zmrzlinka2021
24. sep 2022

@karinultisova
Tu nikto netvrdi, ze nase zivoty su dokonale.
Ty sama zijes v regione - RS, kde je velka bieda, ludia na davkach, s exekuciami, vaznymi problemami - fakt chces v zivote takto raz dopadnut?
Bud rada, ze pocujes alebo mozes tu citat troska ine pohlady na danu vec.

Nebud sprosta! Maj oci / usi otvorene, rozmyslaj.

Kvoli rychlejsiemu splateniu telefonu sa extremne zadlzovat a k tomu planovat dieta - to je cesta do pekla a obrovskych financnych problemov.

Realne - to co ti tu piseme, co mi z toho mame? No nič 😉 Nemam ziaden zistny dovod ti tu radit, nasmerovat ta... ale chceme, pretoze pozicky su cesta do pekla.

A fakt: neuvazuj nad dalsim dietatom. Nie ste na tom financne dobre.

karinultisova
autor
24. sep 2022

@zmrzlinka2021 za to že mám na splátky telefon si prišla na to že niesom na tom finančne tak aby som dokázala mať dieta? zaujímavé. Dom máme kúpený v hotovosti,komplet zariadený takže nemám na krku nič len ten telefon a kvoli tomu nemať dieťa je dobrá hlúposť

zmrzlinka2021
24. sep 2022

@karinultisova
Este raz a prosim ta, nehladaj za vsetkym rypanie, zlobu a neviem co negativne. Ber to len ako moznost uvahy:

- mas telefon na splatky - v com mas problem ho splacat?
- chces vziat uver 4 litre aby ti ostali peniaze aj na nieco ine. Co ine? Je to fakt rozumne?

Si na RD, nepises, kolko zaraba tvoj manzel, ale z toho co pises, mam pocit, ze nie si na tom financne ok (vid vyssie uvedene dve odrazky)

domka222
24. sep 2022

Však si pozri na nete rýchla pôžička a hneď sa ku každej dozvieš aj podmienky, keď je to tvoja osobná vec ako píšeš

janai1
24. sep 2022

Takže potrebuješ úver na to aby si mohla zaplatiť telefón, zároveň potrebuješ úver aby si nejaké peniaze vôbec mala ale myslíš si, že máš penize na to mať dieťa?

karinultisova
autor
24. sep 2022

@janai1 nemyslím si to,viem to😌 a myslím si že lepšie viem či môžem mať dieťa ako vy.

lucmirka124
24. sep 2022

@karinultisova oni robia kade tade sice reklamu tieto pozickarne,ake je to super jednoduche,, ale nieje to take tip top 🤣, a dotaznikom zaberes kopu casu, ja som chcela len 500€ Na chladnicku surne si kupit novu a vysplacat,,na ucte mavam mesacne kolo 500€ Prijem, ale nie TPP, NEHROZI, v 3 spolocnostiach som skusala,,,

draik
24. sep 2022

@karinultisova
Vy daný úver nedostanete nikde.

dahlia25
24. sep 2022

@karinultisova svoju finančnú situáciu poznáš najlepšie len ty, avšak pokiaľ potrebuješ pôžičku kvôli telefónu + niečo bokom aby bolo k ruke, tak nie, nemáš peniaze na dieťa.

petamich
24. sep 2022

ak tvoj jediny prijem je rodicovsky prispevok, tak ti uver ziadna financna institucia neposkytne, kedze v takomto pripade treba mat aj nejaky iny prijem (TPP, zivnost...) alebo musis ziadat so spoludlznikom

nelka93
25. sep 2022

Skús ísť do banky a oni ti povedia na čom si, ale rataj, že ak máš rodicak 380 eur, tak nemáš šancu nič dostať, maximálne pár eur, keďže 234 eur je životné minimum na teba a 106 na dieťa, plus musí ti ostať ešte niečo. Takže nie je šanca, jedine nejaký úžerníci, ale tam sa nedoplatis