Rizikove poistenie pre dieta, bez sporenia.

juraj867
11. júl 2018

Ako zabezpecit dieta v pripade urazu alebo choroby ?
Ahojte rodicia, ake mate skusenosti s cistym rizikovym poistenim dietata bez sporenia?
Chcem aby bola nasa malá poistaná pre riziká ako sú trvalé následky úrazu alebo kritické choroby.
Aké poistovacie produkty vyuzívate ?
Nechem ziadne poistenie so sporením, kde je to sporenie stratove.

janjochmann
11. júl 2018

Som rád, že čoraz viac ľudí už chce čisté rizikové poistenie a nie tie sporiace kváziprodukty 🙂
Výber na trhu je veľký, požiadajte buď priamo poisťovne alebo finančného agenta (ideálne ak máte na niekoho odporúčanie od známeho) o vypracovanie ponuky.
Závisí od toho, čo presne chcete poistiť a napr. či dieťa športuje, či bude na zmluve iba dieťa alebo celá rodina,...

V každom prípade, najdôležitejšie je aby ste vy rodičia ako živitelia boli poistení - platí, že najlepšie poistené dieťa je dobre poistený rodič.
Pri deťoch práve spomínané kritické ochorenia a trvalé následky úrazov dávajú zmysel.
Často sa do zmlúv dáva aj denné odškodné pri úrazoch - myslím si že toto má význam ak dieťa športuje, inak si prípadné plnenie za tie roky skôr "predplatíte", ja osobne by som namiesto toho radšej dlhodobo investoval.

timusko2411
11. júl 2018

Zo svojich skusenosti ako i zo skusenosti s klientmi vam mozem odporucit pre dieta rizikove poistenie od Allianz poistovne. V porovnani so vsetkymi poistovnami ma najlepsiu cenu ale i s plnenim nieje ziadny problem. Neviem ako stare mate dieta ale aby ste mali asi predstavu pre rocne dieta vyjde taketo poistenie 7-8 € mesacne a ma krasne vykryte vsetky rizika😊

janai1
17. júl 2018

Dobrý deň, ja by som Vám odporúčila Juventus. V prípade, že by sa Vám alebo pani manželke niečo stalo, poisťovňa platí dohodnutú časť ďalej za vás.

Ak máte záujem o viac informácii, budem rada ak mi napíšete.