Refinancovanie leasingu a exekúcia

6. jan 2023

Dobry den, nastupila som po materskej do prace chcela by som si dat refinancovat leasing na auto .Po prvej vyplate som bola v banke povedali mi ,ze potrebujem aspon 3x aby mi dosiel prijem ...no problém nastal ,ze mam exekucne zrážky zo mzdy 😶 mam nejaku sancu ,ze mi ten refinanc prejde? OSTAVA mi uz iba 1 zrazka a exekucia bude splatena ...Ďakujem za odpovede

mogaa
6. jan 2023

no ak máš exekúciu tak nie.....banka ti refinancovanie úveru nedá ak máš exekúciu.....

autor
6. jan 2023

@mogaa ani ked bude splatena? Posledna zrazka bude teraz v januári

mogaa
6. jan 2023

pokiaľ budeš vedená v úverovom registry že bolo meškanie splátok tak isto nie.....ono pozerá sa úverový register, takže ak si mala leasing cez leasingovú spoločnosť tak to tam nemusí byť uvedené, ale v tvojom prípade išlo zrejme o úver cez banku - v tom prípade to tam bude uvedené.....

autor
6. jan 2023

@mogaa leasing je z aaa auto cez home credit...exekucia za to ze byvali prekrocil rychlost na aute,ktoré je písané na mna 😩

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@mogaa vsetko splacam vzdy na cas, akurat "niekto" nezaplatil pokutu par rokov 🤦‍♀️ az to doslo k exekucii

autor
6. jan 2023

@mamula20 aj ked je to pokuta za rychlost?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@mamula20 objektivna zodpovednosť, nikto to nechcel riešiť...ja nemam ani vodicak

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@mamula20 lebo je na neho zalozne pravo, ked je na leasing preto to chcem refinncovat lebo splatka je pre mna uz velka ...a potom ho vlastne predat ked bude bez zalozeho prava

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@mamula20 to hej kolegyna tak predávala auto prislo mi to celkom zložité, uz len vzhladom k tomu ze to platím 4r a splatila som mozno 2000€ zvyšok je urok 🤦‍♀️

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. jan 2023

@mamula20 uz dostanem 5tu 🙂 len som nechcela ist zbytocne preto zistujem