Refinancovanie a čakanie na schválenie úveru

lara45
3. feb 2021

Dorby deň. Idem si k vám po radu. Mám úvery v poštovej banke naposledy som úver brala pred 6 mesiacmi a bolo mi sľúbene ,že po 6 mesiacoch môžem požiadať o refinancovanie čím sa mi zníži úroková sadzbs a aj mesačna splátka.Včera som bola v banke a to čom mi sľúbili skutočne aj bolo, tak som požiadala o refinancovanie a doteraz nemám odpoveď. Vraj je to stále na preverení chcem sa opýtať či nemáte niektorá skúsenosť s čakaním o schválenie úveru. Ak ste čakali aj 2 dni aka bola nakoniec ich odpoveď. Mám u nich 3 sporenia a so splátkami nemám problém každý mesiac platím na čas a na účet chodí moja a priateľová výplata.Ďakujem za každú radu

solange7
3. feb 2021

@lara45 niet čo radiť. Každá banka má svoje postupy. Počkaj na vyjadrenie a uvidíš.

erikaa09
3. feb 2021

Ina banka cca mesiac

hopsadobrandejsa
3. feb 2021

Je mozne, ze lehoty sa vzhladom na pandemiu predlzuju cize zrejme budes cakat dlhsie nez kedysi.

Ja som tiez cakal dlhsie na schvalenie hypo nez sa obvykle caka. Ak skutocne plati to co ti povedali ohladom refinancovania tak si myslim, ze nemas mat obavy. Odpoved pride ked pride. Bud trpezliva 🙂

lara45
autor
4. feb 2021

@hopsadobrandejsa Ďakujem snáď mate aj vy pravdu..ešte stále nemám opoveď tak čakám😊

lara45
autor
4. feb 2021

@solange7 ďakujem

lara45
autor
4. feb 2021

@erikaa09 ďakujem