Príspevok na hypotéku

michaela002
15. feb 2024

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať hlavne tých ktorých sa to týka či vám už prišiel príspevok na hypotéku.Minuly mesiac som si podávala žiadosť na úrade sociálnych veci a rodiny.Doteraz neprišla ani odpoveď.Ďakujem

monnci2226
15. feb 2024

@michaela002 my sme tiez v januari podavali ziadost a tiez nic..... ani odpoved ci schvalene, zamietnute a ani peniaze zatial neprisli. ale pytali sme sa pani na urade ze aky bude postup ci nam peniaze rovno pridu alebo nejake oznamenie a sama nam vtedy este nevedela povedat..... tak neviem, zatial cakame

michaela002
autor
15. feb 2024

@monnci2226 aj ja som sa na začiatku pýtala tiež mi nevedela presne povedať lebo pre nich to bola novinka takisto.Tak nám neostáva nič iné len čakať 🙂

monnci2226
1. mar 2024

@michaela002 ako ste na tom? prislo vam vo februari nieco? my nic stale

michaela002
autor
3. mar 2024

@monnci2226 stále nič.Uz si myslím že nám to neschválili.Ani peniaze ani rozhodnutie neprišlo,rozmýšľam že budúci týždeň sa pôjdem informovať.a vy ako?

monnci2226
4. mar 2024

@michaela002 presne tak isto, ani ziadne peniaze ani rozhodnutie o schvaleni/neschvaleni....chapem ze toho maju vela, ale aspon nejake vyjadrenie by som cakala.

monnci2226
13. mar 2024

@michaela002 tak nam dnes prislo rozhodnutie - prerusenie konania, lebo vznikol nejaky nesulad medzi nasimi poskytnutymi papiermi a tym co poskytla banka, a ze znova bude pokracovat urad v konani z vlastneho podnetu ked tieto skutocnosti budu odstranene.... takze je to u nas v nedohladne, musim to pobehat zase co sa vlastne stalo, lebo fakt netusim kde moze byt problem 🙄

michaela002
autor
13. mar 2024

@monnci2226 to vážne?no tak to ma mrzí že to takto naťahujú.Nám stále nič neprišlo tak som zvedavá či aj príde 🙄 Nemala som čas sa na to osobne informovať

monnci2226
13. mar 2024

@michaela002 vraj som nebola jedina co som sa tam bola pytat dnes a toto oznamenie bolo posielane viacerym (nezrovnalost v cisle hypotekarnej zmluvy - co su tie kilometrove cisla tak tam ze sa robia chyby).... po 30 dnoch nam vraj bud pridu peniaze alebo rozhodnutie o zamietnuti.... no je v tom proste bordel este, ale.mysim ze v najblizsich dnoch dostanete aj vy bud peniazky alebo nejake rozhodnutie