Pripoistenie k dovolenke

lolinko
3. jún 2014

Ahojte
Budem rada, ked mi poradide.
Moj syn 10rocny ide s babkou na dovolenku do Tunisu na 2 tyzdne. Pripoistil sa v CK s ktorou ide, ale ja by som ho chcela este pripoistit.
Poradite mi prosim v akej spolocnosti ho mam pripoistit??
Vopred Vam vsetkym dakujem :-*

sissy27
3. jún 2014

@lolinko čo mu chceš ešte pripoistiť? dve poistky sú zbytočné, náhrada škody sa vypláca len z jednej, nemôžeš si dať preplatiť 2x jedno ošetrenie u lekára...
nech má poistené liečebné náklady v prípade ochorenia a úrazu, batožinu, storno cesty...

kaktusik007
4. jún 2014

@lolinko a prepac, ze to vyznie hnusne, ale je dolezite mat poisteny aj prevoz telesnych pozostatkov na slovensko, a aj v pripade choroby aby bola moznost vycestovat za nim.... proste pozri, co ma poistene, a podla toho.

lubomirspetko
11. jún 2014

Dobrý deň, určite nech si nezabudne vybaviť európsky zdravotný preukaz. Na požiadanie mu ho vydá každá zdravotná poisťovňa (ak ho samozrejme už nemá). Ak mu CK zabezpečila poistenie nemá veľký zmysel riešiť to znova.
Ak bude cestovať znova do zahraničia alebo častejšie odporúčam celeročné CP od Európskej Cestovnej Poisťovne. Je lacnejšie ako klasické 2 týždňové CP a má ho na celý rok. Cestovné poistenie cez cestovku býva zväčša dosť drahé.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.