Prevod peňazí z inej banky

22. júl 2024

Ahojte, prosim vedeli by ste mi povedať kedy mi budu peniaze pripisane na účte , pan posielal v sobotu z unicredit banky okolo 10:30 cca na môj učet do raiffaisen a poslal mi foto ze platba úspešne zadaná ze vas prikaz sme úspešne prijali a čo najskôr ho spracujú .. môžu prist peniaze v utorok ked dneska neprišli? Ďakujem 🙂

monalisa1111
22. júl 2024

@autor zajtra dopoludnia,pokiaľ neprišli dnes do 16hod

e1i
22. júl 2024

Ak poslal v sobotu jemu odisli az dnes takze zajtra okolo 11

autor
22. júl 2024

@monalisa1111 ďakujem veľmi pekne 🙂

autor
22. júl 2024

@e1i ano v sobotu do obeda posielala takze az zajtra ďakujem veľmi pekne

muchotrafka298
22. júl 2024

Davaj si velky pozor, ak mu mas nieco posielat, tak az ked budes mat peniaze skutocne na ucte. Pretoze "platba uspesne zadana" neznamena nic, to sa da jednym klikom zrusit.

autor
23. júl 2024

@muchotrafka298 aha, to som nevedela ďakujem velmi pekne za upozornenie, jasne počkám až kým pride platba 🙂

sense
23. júl 2024

Dávaj si pozor zadaný príkaz neznemana ze peniaze aj odídu. On tebe pošle foto ze príkaz zadal v sobotu, ale následne môže príkaz ešte zastaviť a zrušiť a ty darmo budeš čakať na peniaze
Bežné keď zadám. Príkaz cez víkend odíde až v pondelok rano z uctu a dovtedy môžem s ním robiť čo chcem

muchotrafka298
23. júl 2024

Bohuzial sa jedna o najcastejsi podvod, je toho teraz strasne vela.Ze je poslany printscreen o tom, ze bol vytvoreny prikaz k platbe. Nasledne dotycny ten prikaz proste zrusi, ty mu posles vec co si objednal a tebe neostane nic.On musi mat na tom prikaze co ti posle napisane, ze platba zuctovana alebo nieco podobne. Pokial Ti dnes do konca dna, povedzme do 17.00 nepridu peniaze na ucet, tak mu napis, nech Ti zasle potvrdenie, ze prikaz na uhradu bol zrealizovany s datumom kedy. Kym nebudes mat peniaze, dalej sa s nim nebavis. Ak sa jedna o podvodnika, neposle Ti nic.