Prevod peňazí v nedeľu

7. máj 2023

Ak pošlem dnes (nedeľa) peniaze z VÚB do VÚB platba príde hneď? Alebo zo sporiteľni do sporiteľni. Ďakujem za odpoveď

luciah187
7. máj 2023

Mam sporku a chodi to hned.

petamich
7. máj 2023

ano, vnutrobankovy prevod je zrealizovany okamzite

michellemary
7. máj 2023

Ale VUB nerobí prevody cez víkend a sviatky, SLSP áno. (Nedávno som to riešila, a toto mi povedala kamoška, čo pracovala v oboch bankách.

liz_lemon
7. máj 2023

@michellemary prevody v ramci jednej banky, prejdu vsade

petamich
7. máj 2023

@michellemary vnutrobankove platby a dokonca aj instantne platby (medzi VUB, TB a SLSP) su spracuvane aj v nepracovny den okamzite - posledna banka, ktora nerealizovala platby cez vikend bola CSOB a uz aj ta ich dlhsie realizuje

michellemary
7. máj 2023

@petamich
@liz_lemon zvláštne... lebo ja mám veru čerstvú skúsenosť, že peniaze poslané v piatok 28,4. z VUB do VUB boli na účte až 2.5. A Slsp zase stiahla peniaze aj v sobotu večer, a na druhom účte boli už v nedeľu. Tak som predpokladala, že to funguje vždy tak, ako píšem v prvom komentári keď mi to aj hovorila pracovníčka banky...

maranco
7. máj 2023

skús zadať prevod ako okamžitú platbu, tá má prísť do 10 sekúnd nonstop aj víkendy

martinp288
7. máj 2023

Okamžitá platba príde. Dnes som takto prevádzal z VUB do Tatra banky a peniaze za par sekúnd na účte.

martinp288
7. máj 2023

@michellemary Kamoška nech ide na školenie, lebo tára. Peniaze prejdú v pohode, osobná skúsenosť.

michellemary
7. máj 2023

@martinp288 vyššie píšem, že mám čerstvo inú, asi to bude tou okamžitou platbou.