Prenájom bytu napriamo či cez realitku

shandy137
20. apr 2024

Ahojte Ruzinovcania, zial zomrela mi maminka pre ktoru si kupovali a nasledne kompletne zrekonstruovali 3i byt pri Zimnom stadione aby sme ju mali pobliz. Nestacila sa ani zabyvat a necakane zomrela :(((
Vobec nemame s muzom silu, chut no najma skusenosti ako hladat spolahliveho podnajomnika.

Vy co mate skusenosti - inzerovali ste si prenajom sami alebo ste vyuzili skusenosti RK? Dala som inzerat na bazos a do par skupin na FB, no mam pocit ze reaguju len RK.

jaroslav81
20. apr 2024

Ak nemáš chuť a silu tak to daj realitke, aspoň na prvý krát spíšu kvalitné zmluvy...zmluva je základ a oni už vedia čo a ako

tttbb
21. apr 2024

Napriamo. Ked som zacinal prenajimat byt tiez som mal podobne pocity, bal som sa, nevedel co ma caka. Uz prenajimam cez 10 rokov a planujem prejanimat este velmi dlho, idealne navzdy.

katkaseiner
21. apr 2024

my sice neprenajimame v ba ale v nz, ale vzdy riesime prenajom cez realitku. Bolo parkrat ze sme vsetko komunikovali s ludmi, obhliadka...proste tym ze to mame 15 minut autom a tie neskutocne dlhe telefonaty...radsej sme sa zhodli ze realitak si to da zaplatit clovekom ktory pride a hotovo (dohodnut sa kludne da aj pol na pol ak to tak chces a usetris kopec casu

gemerka17
21. apr 2024

Určite prvý krát využite služby realitky. Tie zmluvy a naučíte sa aj systém čo a ako, za to stojí. Realitak vám dá pár dobrých rád a tipov čo a ako. My sme tak tiež urobili a nemôžem si vynachváliť.