Predávajú sa teraz nehnuteľnosti?

3. júl 2024

Ahojte baby zvažujeme predaj bytu a kúpu domu. Ako je to teraz s predajom? Predávajú sa byty alebo je nejaký útlm? Dá sa teraz predať byt? Predávali ste niektorá teraz?

tundra
3. júl 2024

Preco by sa nedal predat?Daj dobru cenu a len sa zaprasi😉

petteri
3. júl 2024

Nehnuteľnosti sa stále predávajú. Ľudia potrebujú niekde bývať. Keď nebudeš mať prehnané očakávania tak byť sa ti podarí predať. Inak, dnes som prechádzal inzeráty, objavil som jeden byt ktorý bol v ponuke 22 mesiacov a konečne ho predali...

bubka7
3. júl 2024

Pred tyzdnom som predala byt,inzerat som mala podany tyzden😀

pukina
3. júl 2024

Iste ze sa predavaju, ale musis mat realisticku predstavu o predajnej cene. U nas v bytovke sa predavali 2 byty s presne rovnakou dispoziciou, len kazdy na inom poschodi. Jeden bol v ponuke rok, kym ho majitelia bez predaja stiahli, druhy sa predal za 2 tyzdne o 30% lacnejsie a s kvalitnejsim a vkusnejsim zariadenim.

minesasubu
3. júl 2024

My sme teraz predali byt bol v ponuke cca 1,5mesiaca aktualne hladame novy byt uz by sme kupili ale cakame na prachy od notára
ale co som si vsimla tak velmi malo ponuk na predaj pribudlo
cize ak nastavite cenu fajn tak predate rychlo odporucam stranky - https://www.realitymap.sk/ vidis kolko su byty na trhu , o kolko znizili cenu a tak je to velmi fajn

jaroslav81
4. júl 2024

Teraz sa zacali znovu brutalne rychlo predavat byty...uplne o 180 opacne ako pred rokom,..pravdepodobne efekt odlozeneho dopytu z rokov 2022-2023...sledujem to, videl som byty, ktore sa predali za hodinu...proste hodinu po zverejneni ineratu tam svietilo Rezervovane alebo Predane...

michal711
4. júl 2024

Ahoj nie je žiaden útlm aspoň niečo Poprade . Sledujem to na dennej báze a byty sa predávajú do týždňa dvoch od pridania novej ponuky.

michal711
4. júl 2024

@jaroslav81 súhlasím v Poprade jeden byt za 24 hodín predaný aj ja som mal záujem no už bolo neskoro