Prečo všetko od marca zdraželo?

11. dec 2020

ako zacal virus vsetko slo hore aleze uplne ci potraviny, drogeria potreby pre babatko... som na materskej v obchodoch sa pohybujem denne tak si vsimam aj ceny, vsimli ste si to tiez? idete po sunku syr mlieko chlieb toaletny a bum bac 10€

fokuska
11. dec 2020

Nevsimla som si, ale dava to zmysel.

sara07
11. dec 2020

zdražuje sa priebežne , pomaličky, náklady idú hore tak aj ceny, inflacia

vulka
11. dec 2020

Veď ekonomika ide dolu vodou, tak čomu sa čudovať.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. dec 2020

všimla... len ja si to všímam už dlhodobo.... Od jari ide ekonomika dole - takže j to je dôvod...

unicornlady
11. dec 2020

ja som tak kupovala detské obliečky aj pred rokom, ten istý obchod a teraz o 10eur drahšie

ivka21
11. dec 2020

Áno kasicky pre deti vyrazne zdraželi v marci som kupovala za 1,99 a potom bum 3.99a to bol rozdiel 2 týždne.

oli18
11. dec 2020

Ja si vsimam, ze mnohe balene potraviny maju nizsiu hmotnost, ako niekedy. Napr. Napolitanky, rozne keksy, syry. Dnes po dlhej dobe som robila file, no velmi male su tie kocky.

lauritkatesty
11. dec 2020

Je to paradox,lebo jeden z mala sektor9v,co krizou neutrpeli naopak este ziskali su obchodne retazce,potraviny,bezny a spotrebny tovar.

vollino5
13. dec 2020

Tomu sa hovorí inflácia - každý rok sa všetko zdražuje o cca 2%, respektáve hodnota penazí sa znižuje tým, že je v obehu viac penazí. Deje sa to stále a na celom svete