Pracuje tu nejaká mamička ako zdravotná sestra na operačných sálach?

mon1806
10. okt 2019

Ahojte žienky ktoré sú tu zdravotné sestry prosím ako slúžite po materskej ? Ja som nastúpila do práce na 8 micky celý týždeň naspäť na operačné sály ale poviem vám že vôbec to nezvladame keď drobec ochorie nemám ho kde dat nemám žiadne voľno a podobne tie čo slúžite ako to máte ? Rozmýšľam nad prekladom na normálne odd ďakujem

janinah
10. okt 2019

nastúpila som na sály po RD jednosmenka 8mičky, ,dve deti 3 a 4,5 r. a mala som čo robiť všetko zvládať.ked ochoreli,tak som šla na očr alebo zachraňovala babka.Nerozumiem prečo nemáš nijaké voľno,na dovolenku budeš mať nárok časom,na očr máš už teraz. Ale je pravda,že v trojsmenke máš viac voľna ,povybavuješ si veci,ked si na nočnej manžel sa postará a v podstate dva dni volna pred a po nočnej.Som na sále 20 rokov,tie spomínané deti sú už dospelé,ale mám aj kolegynu so školkarom a tiež ich babka zachraňuje,očr má málokedy.

oslo1
10. okt 2019

Byvame v Londyne, na drobca sme sami s muzom, ziadne babky. Iba my dvaja.
Vratko ma 15 mesiacov a uz 2 mesiace chodi do jasliciek/skolky. Chodi iba v pondelok a v stredu of rana 6.50 do vecera 17, 30 , kedy ide pre neho muz. Niekedy AJ neskor, podla toho, ako skonci.
Ja mam fixne sluzby, vzdy CD v pondelok a streda a jeden den cez vikend.
Vratko chodi soplavy do skolky, co je tu uplne normalne.

althejka
10. okt 2019

@mon1806 ja som isla po materskej uz len na ambulanciu prave kvoli tomu, aby som sa mohla striedat s kolegynou. Mame dve ambulancie a ked jedna chyba, druha odrobi obe. Tie sluzby uz som nechcela naspat

naattalie
10. okt 2019

@mon1806 po roku trapenia na osmickach som sla na odd