Pracuj, zmeň svoj život opatrenie 1 - SZČO

juliatriscova
22. jan 2021

Neviete ako to je s projektom pracuj, zmeň svoj život szčo? či sa dá požiadať aj teraz alebo to bolo možné len do decembra 2020? Na stránke úpsvar nie je nič napísané.

daniela1911
22. jan 2021

@juliatriscova určite sa dá požiadať, a mali by byt aj peniaze. Koncom novembra už neschvaľovali ani žiadosti. Potom zas až ku koncu decembra.

juliatriscova
autor
25. jan 2021

@daniela1911 ďakujem za info......dnes idem na úrad, tak uvidím čo mi povedia....

juliatriscova
autor
27. jan 2021

@daniela1911 pani na podateľni mi povedala, že ešte poskytujú, že si mám podať žiadosť emailom..........všetko som pripravila, kopec času stráveného za pc a nakoniec mi volali z úradu, že už neposkytujú pomoc.......skončila v decembri.......tak prečo zavádzajú ľudí a poskytujú zlé informácie...........typické slovensko........pracovníčky dosadené a neschopné...........celé zle...........

daniela1911
27. jan 2021

@juliatriscova vieš, žiadosti schvaľujú alebo neschvaľujú podľa peňazí. Kľudne povedia, že berú a za dva dni po tom ich zasadnutí s komisou, už peniaze nie sú.

juliatriscova
autor
28. jan 2021

@daniela1911 pochopila by som, že keď ide o týždeň ale nie o takmer 2 mesiace........neschopnosť........

tatapipka
24. máj 2021

Dobrý deň, nejaké zmeny? neviete?

juliatriscova
autor
25. máj 2021

@tatapipka žiadne zmeny... peniaze nie sú...

daniela1911
25. máj 2021

@tatapipka oficiálne je pozastavená od 11/20, len aktivita č.3 - zamestnávanie uchádzačov