Pôžička počas materskej

muchacc
25. nov 2014

Neviete dajú námm pôžičku ak som na materskej a priateľ ešte nieje rok živnostník?

janka258
25. nov 2014

@muchacc nedajú, len nebankovky

muchacc
autor
25. nov 2014

@janka258 ma urve a triangel je čo?

janka258
25. nov 2014

@muchacc a na čo chceš pôžičku?Čo potrebujete kúpiť? Triangel má tiež dosť veľké úroky, ja by som úver od inakiaľ ako z banky nechcela

lilli18
25. nov 2014

Prípadne ak by ste už mali nejaký úver a urobíte refinancovanie s navýšením, kde netreba dokladovať príjem, alebo hypotéka bez dokladovania príjmu vo viacerých bankách.

bobika492009
25. nov 2014

@muchacc treba určite obehať banky.. každa banka posudzuje inak.. Alebo ak mate učet v nejakej banke najprv skusiť tam, kedže ste klientom.. Nebankovku určite neodporučam. Zaleži aj podla toho aku sumu chcete, alebo ak to chcete na nakup nabytku, elektroniky, tak stači vziať to na splatky..

muchacc
autor
25. nov 2014

@bobika492009
@janka258
@lilli18 potrebujeme súrne opraviť strechu a to potrebujeme peniaze ☹

pribinak
25. nov 2014

Existuje zoznam financnych institucii posobiacich na Slovensku, su tam uvedene aj nebankovky, vyhni sa im, skor to pories refinancovanim ako radi lili18

sissy27
25. nov 2014

@muchacc triangel je nebankovka... banka je banka, akákoľvek iná inštitúcia poskytujúca úvery je nebankovka...
záleží od výšky úveru, účelu a ideálne je pýtať sa v banke, kde máte vedený účet, niekedy im stačí vidieť obraty na účte a nepotrebujú ani dokladovať príjem...

andreah25
26. nov 2014

Triangel spadá po Consumer Finance Holding, ktorý patrí VUB banke, CFH je teda 100% dcérskou spoločnosťou VUB banky.
Jedinú možnosť máš zobrať si úver bez posudzovania príjmu, tam sa môžeš pokojne obrátiť práve na tento CFH (známejšie ako Quatro či Triangel) a dávajú úver zabezpečený nehnuteľnosťou do 50% hodnoty nehnuteľnosti bez toho, aby skúmali príjmy.
Čiže ak to potrebujete na strechu, tak si úver od nich vezmite, založíte im dom a môžete robiť. Tejto spoločnosti sa netreba obávať, pretože záložné zmluvy znejú na VUB banku a taktiež na liste vlastníctva bude ako záložný veriteľ uvedená VUB banka, čiže akoby si mala úver z banky, ale priamo VUB neposkytuje hypo bez skúmania príjmu.