Pôžička po skúšobnéj dobe

1. jan 2023

Dobry den,som tu uz viac rokov ale pisem kvoli sukromniu anonymne.Vie mi niekto povedat ci mi da banka pozicku po skusobnej dobe? Pracujem vo firme kde su so mnou spokojni a myslim ze mi predlzia zmluvu.Nikdy som ziadnu pozicku nemala,takze nemam skusenosti.Keby som banku poziadala hned po 3 mesiacoch,teda po skusobnej dobe,bude mi poskytnuta? Nemam ziadne dlhy nikde,co si asi banka overuje.Pozicka by bola vo vyske 2000€.Dakujem.

joe33
1. jan 2023

Ak sa ti oplatí brať pôžička s úrokom cez 10% no prečo nie. Ale radšej by som to zvážil či sa to teraz ozaj oplatí.

katkaseiner
1. jan 2023

Dať ti isto dajú ale načo? Nedá sa ti z výplat zosetrit? 2000€ nie je koniec sveta, veď aj na kreditke má človek 1000€ do mínusu...

joe33
1. jan 2023

@katkaseiner tam je tiež ak sa nemýlim dáky úrok. Či

liz_lemon
1. jan 2023

@katkaseiner na kreditke do minusu? asi myslis kontokorent, nie?

autor
1. jan 2023

Musím súrne niečo riešiť a k mojim našetreným peniazom mi chýba ešte cez 2000€. A čakať kým ich našetrím už nemôžem.

eeffka
1. jan 2023

Nemas v banke predschvaleny uver? "Dobri"klienti maju uz v ponuke napr v internetbankingu

ajdika
1. jan 2023

Pozri si ponuky bank a kludne poziadaj. Ja mam napr. dobre skusenosti s mbank, urok v pohode a dalo sa aj predcasne bezplatne splatit, ak sa ti bude dat a budes chciet. Urcite nechod do povoleneho precerpania, tam su vysoke uroky. A kreditku by som tiez moc neodporucala, laka to minat.

autor
1. jan 2023

@ajdika Mám VUB.

autor
1. jan 2023

@eeffka Predtým som roky pracovala na živnosť .

ropucha6
1. jan 2023

Ak nemas ine uvery ani zlu credit history, nevidim dovod, aby ti nedali.

autor
1. jan 2023

@ropucha6 Nie nemám žiadne úvery,nič.A dá sa vybaviť aj onnline pôžička alebo treba ísť osobne,nevieš? Ďakujem.

ajdika
1. jan 2023

To, ze mas vub predsa nevadi, pozicku mozes ziadat v akejkolvek banke. Ja mam slsp a pozicku som si vtedy brala z mbank. Proste tam, kde je to pre teba vyhodnejsie.

ropucha6
1. jan 2023

@autorka ja mam hned vo VUB appke, ze poziadat o pozicku…nemusis ist na pobocku. Ale kludne si pozistuj najprv uroky aj v inych bankach, nemam vobec prehlad, kde je to najvyhodnejsie a s akymi podmienkami.