Pôžička len 200 eur

laska351
23. sep 2022

Ahojte mamičky poznáte prosím nejakú firmu kde by mi mohli pomôcť finančné ako pôžičku? Potrebujem len splatiť pokutu za telekom a ak nedám 200€ v októbri tak ma dajú na súd. Som momentálne na rodičovskom príspevku a začala som pracovať len tento mesiac lebo som si zaobstarala niekoho na stráženie malého a moja výplata v októbri bude slabá a nemozem si dovoliť dat ďalších 200€ preč.. Viete mi prosím niečo poradiť? Ďakujem za každú radu.. Menšiu splátku mi nechcú dať

patka06
23. sep 2022

Rodina, známi, kamaráti, povolené prečerpanie účtu

veronika3110
23. sep 2022

@laska351 nemohol by ti radšej požičiať niekto známy/ z rodiny? najmä tieto nebankovky a firmy najviac okrádajú a myslím, že na úrokoch zaplatíš viac ako pôvodne chceš požičať

patka06
23. sep 2022

@laska351 ešte mi napadlo, skús sa dohodnúť s Telekom na splátkovom kalendári, nech ti rozdelia aspoň na dve splátky

stanulienkat
23. sep 2022

Manzel?

kornelies
23. sep 2022

@stanulienkat Podla toho, co pise, ide o slobodnu matku. Netreba k tomu zvlastne nadanie. 🙉

draik
23. sep 2022

Nič v zlom, ale práve nemožnosť získanie tak nízkej pôžičky štandardnou cestou len potvrdzuje, že je malá šanca vrátenia. Čiže v podstate by šlo o dar.

kompi111
25. sep 2022

splatkovy kalendar poziadat telekom nevidim dovod pri komunikacii preco by ti ho nedali. ak by predsalen nahodou nedali (comu neverim telekom ma urcite zaujem o vyrovnanie nie o natahovacky) tak rodicia kamarati alebo susedia....