Požičanie si peňazí od súkromného človeka alebo na zmenky

all10
15. sep 2023

Ahojte, už ste si požičiavali peniaze od súkromného človeka či investora a bolo to na zmenky alebo ako ste to prípadne riešili? Všetkým ďakuje za odpoveď.

nafka0483
15. sep 2023

@all10 Nie a neodporucam to ani tebe.
Ak je dovod pre ktory ta odmietnu banky a nebankovky, tak treba riesit ten dovod ir skusat ine pochybne cesty.

alickapusinka
15. sep 2023

Ja som požičala veľkú sumu známej ale našťastie som mala papier. Prvé dve splátky vrátila potom súd musel vydať platobný rozkaz. Nikdy v živote viac nikomu nepožičiam peniaze mám ponaučenie .Ak TI nedajú banky tak asi niekde bude problém. Ten kto požičia s užerníckím úrokom a môžeš prísť aj o bývanie alebo auto. Mojej známej dcéra potrebovala peniaze požičala si od nejakého chlapa s tým že ak za 2,5 roka nevráti všetko tak mu da auto. A musela z radosťou dala na papier podpísala možno ani nevedela a nečítala to videla peniaze peniaze minula a prišla krutá reality o auto lebo bolo to tam riadne napísane. Dnes TI len tak hoci kto nepožičia. Načo tak nútné potrebuješ peniaze.

krissk
18. júl 2024

@alickapusinka neviete pozicat?

alickapusinka
18. júl 2024

@krissk nie aj keby že mám nikdy viac nikomu nepožičám .Nie určite ani na 30 papierov od notára ani na zabezpekú dom ani nijako nikdy by som nikomu nepožičala.