Potrebujem potvrdenie o rodičovskom pre manžela na ročné zúčtovanie?

jaroe
24. jan 2013

prosim Vas potrebujem od uradu prace potvrdenie, ze som cely rok 2012 poberala rodicovsky prispevok, alebo to staci len uviest na prislusnom tlacive pre jeho zamestnavatela? Dakujem

brumka
24. jan 2013

@jaroe potrebujes potvrdenie z uradu prace

stanislavao
24. jan 2013

ano, potvrebujete. aj ja musim ist zajtra pre to.

zuzana909
24. jan 2013

potvrdenie nepotrebuješ, stačí vypísať na tlačivo akú nezdaniteľnú časť na manželku si uplatňuje 😉 a odovzdať v práci

mia551
24. jan 2013

podla mna nepotrebujes - ja som uz druhy rok na RP a minuly rok sme urcite nic take nedavali, ani nikto od nas nic dodatocne nepytal... takze plati ako napisala @zuzana909 staci podpisat v praci papier o uplatnovani nezdanitelnej ciastky na manzelku, ak mu budu robit DP v praci...

polyana
24. jan 2013

Nie je to nutné, stačí ak v tlačive napíše,že cestne vyhlasuje,že si nemala žiadny príjem. Nakolko rodičovský príspevok sa do príjmu neráta. Ale sú ekonomky,ktoré to proste vyžadujú. Chcú to proste mať aj zdokladované.

mirkami7
24. jan 2013

Musíte ísť na UPSVaR pod ktorý patríte a vypýtať si potvrdenie o rodičovskom príspevku.

risovka
24. jan 2013

Ja nosim pre manzelovu ekonomku kazdy rok potvrdenie z uradu, ze som na rodicaku alebo materskej, vzdy nam potom vratia peniaze

acer11
24. jan 2013

áno,aj my sme dávali....

evita68
24. jan 2013

jááj, lezú mi na nervy takéto mzdové, čo vás zbytočne preháňajú.. keby si aspon oni prečítali, čo v tej žiadosti o ročné zúčtovanie je, tak by ste zbytočne nebehali po úradoch