Poslané peniaze vraj neprišli

16. apr 2024

11.4 som poslala peniaze na revolut banku je 16 večer a ten človek tie peniaze vraj stále nemá… je to vôbec možné po takej dobe? Ja mám o tom pohyb v banke .. peniaze sa mi odrátali vsetko

luckajozko21
16. apr 2024

Podla mna to nie je mozne. Z akej banky si posielala? Ak to neslo ako okamzita platba do par sekund, tak cez nocne 'uzavierky' bank to muselo prejst. Bavime sa o SEPA priestore, kde patri aj Revolut aj SK banky. Som zvedava na ostatne odpovede.

autor
16. apr 2024

@luckajozko21 z Tatrabanky… už mi píše že som ho oklamala a neviem čo… mám o tom výpis v PDF a pohyb v banke vsetko… peniaze sa strhli

kristina2412
16. apr 2024

Nie je možné, že ti nehovorí pravdu?

hlubik
16. apr 2024

a nevrátili sa ti?

rodomila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. apr 2024

@rodomila práve som ho kontrolovala sedí… a peniaze či sa mi pripočítali to som si nevšimla to už asi nezistim ale neviem o tom… nešlo zase o veľkú sumu

fido69
16. apr 2024

Skontroluj IBAN kód. Chyba je síce málo pravdepodobná (obsahuje kontrolný súčet), ale môže byť. Ak sedí, tak protistrana pravdepodobne klame. Napíš reklamáciu platby a banka overí či bola pripísaná v druhej banke. 😉

Za čo si platila? Nejaký bazárový tovar?

autor
16. apr 2024

@fido69 kontrolovala som teraz a sedí… posielala som peniaze kamarátovi za niečo čo mi doniesol..

minesasubu
16. apr 2024

Podla mňa podvod , skús na fb stránku podvodnici najdi si tam iban a uvidíš
peniaze má len ťa naťahuje

autor
16. apr 2024

@minesasubu poznám toho človeka osobne

rodomila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. apr 2024

@rodomila poslala som vsetko a že to nemá

maranco
16. apr 2024

Nech ti on ukáže pohyby z toho dňa v aplikácii.
Ak si mu poslala potvrdenie z banky nech skúsi reklamovať v Revolute prečo nedostal peniaze.

irusa
16. apr 2024

Áno stálo sa mi, že sa peniaze po ceste stratili

autor
16. apr 2024

@irusa to fakt? A vráti to banka?

fido69
16. apr 2024

Ako som písal reklamuj platbu v svojej banke. To je jediná cesta ako zistíš čo sa stalo s tvojou platbou. 😉

irusa
16. apr 2024

Nie... Ako jednalo sa o 5€,tak som to neriešila

vanilkovazmrzka
16. apr 2024

Ty mas ako zdokladovat, ze peniaze odlisli. Nemusis nic riesit. Ak ma problem prijimatel, nech kontaktuje svoju banku.

vanilkovazmrzka
16. apr 2024

Aj ked neviem ako funguje revolut. Ako klasicka banka? Kazdopadne urcite kontaktovat ich, oni si to musia vyriesit s tvojou bankou

fido69
16. apr 2024

@vanilkovazmrzka Zase nie.
Reklamovať platbu musí odosielateľ. Len jeho transakcia je dohľadateľná v systéme. 😉

lolita555
16. apr 2024

Ešte nech si pozrie či jemu sedí IBAN,či to nedal iny alebo zle jedno číslo ak to bolo písané .ja som raz posielala a neprišlo a iban poslal dotyčný zlý

vanilkovazmrzka
16. apr 2024

@fido69 ked myslis, tak myslis.

fido69
16. apr 2024

@vanilkovazmrzka Ja nemyslím. Ja to viem. 😉

maranco
16. apr 2024

@lolita555 * alebo zle jedno číslo *
To sa ani nedá urobiť chyba v jednom čísle, slovenský IBAN má 3 kontrolné číslice (prvé 2 za SK a potom celkom posledná), Litovský IBAN minimálne prvé 2 za LT, takže by sa musel pomýliť v 2-3 čísliciach aby sa mohol trafiť do iného účtu.

@vanilkovazmrzka Revolut je klasická banka v Litve.

vanilkovazmrzka
16. apr 2024

@maranco aha, vdaka za info. Ja som myslela ze to nejaka specificka sluzba na styl paypalu, ked na tom teraz tolki ficia 😄

maranco
16. apr 2024

@vanilkovazmrzka okrem bežných bankových služieb ponúka kadečo možné (nákup komodít, investovanie, kryptomeny, eSIM karty, poistky, dovolenky) a je rozšírená na viacerých trhoch a hlavne ponúka výhodné kurzy pre zmeny meny, takže sa oplatí platiť Revolut kartou v zahraničí kde nemajú menu €.

Napríklad dnes by ma 3000 korunový CZK nákup stál cez Revolut kartu 119.35€ cez SLSP kartu 123.80€, rozdiel 4.45 €.

nisia
17. apr 2024

Este moze byt chyba ak posielal on cislo uctu ze sa pomylil. Skuste skontrolovat aj to ci jeho ucet sedi nech skusi pozriet ci sa on nepomylil ked odpisoval svoje cislo uctu.