Poškodená batožina - poisťovňa

29. aug 2024

Ahojte za aky cas poistovna riesi poskodenie batoziny? Nahlasila som poistnu udalost pred vyse tyzdnom odvtedy nikto nic sa mi neozval.

zuzubb007
29. aug 2024

Poškodená batožina ako? Čo sa poškodilo?

markusrasford
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. aug 2024

@zuzubb007 roztrhnuta (ale uplne na cucky) horna rucka-textil. Rucka co sa vytahuje zlomena, kodovac nefunkcny.

autor
29. aug 2024

@markusrasford verim ze niesom jedina (v nasom lietadle sme boli 5) a aj som prestudovala zmluvu, nieje tam vsak lehota na doriesenie udalosti, je lehota na nahlasenie. Samozrejme obratim sa na poistovnu ale pytam sa ine ..na osobne skusenosti ..ak nemas tak dakujem za zbytocny prispevok z nudy a pekny den

petamich
29. aug 2024

Vacsinou na to maju ak sa nemylim 30 dni, ja som teraz posielala ziadost (rucku mi poskodili) a v odpovedi mi poslali, ze do 30 dni ale vyriesili to skor asi 15 dni to trvalo

autor
29. aug 2024

@petamich ja mam len odpoved ze zaevidovali ziadost a ze ma budu kontaktovat v pripade potreby na presetrenie. Aku si mala poistovnu? A ako to dopadlo? Kvoli rucke ti preplatili celu batozinu? Alebo len opravu?

petamich
29. aug 2024

Poistovna Generali, vyhodnotili to ako opravitelne, ponukli mi, ze dat si to opravit v nejakom ich servise, co sa neoplatilo alebo ze mi poslu sumu xy (uz to bol starsi kufor atd. a blok som uz nemala), oni tam maju nejake amortizacne tabulky a podla nich idu

Tak rucka sa neda zasunut ani vysunut, je zaseknuta a skrivena na "pol ceste" co je uplne na figu. Este to bol povodne aj dost drahy kufor ale kaslala som na to, za peniaze co mi dali som kupila novy v Tesco vo vypredaji

autor
29. aug 2024

@petamich tak moj dopadol takto :/ plus kodovac sa zasekava-kodovac vsak robia vyrobcovia obavam sa ze ma poslu opravit ale ten kodovac netusim kto by opravil :/