Poraďte výhodnú úrazovú poistku pre deti

18. júl 2024

Ahojte, poraďte mi prosím výhodnú úrazovu poistku pre detičky, keďže mam dve a úrazy pri deťoch sú časté chcem ich poistiť kde je aj denné odškodné a podobne.
S akými ste spokojne a koľko platíte mesačne? Ďakujem🙏

liliana8
18. júl 2024

Metlife 20e/mesacne

tramtada31
18. júl 2024

Ja by som poistku dietatu nedavala. Švagor uzavrel našim detom, stoji ho to kopec penazi a za operaciu ešte v sukromnom zariadení (lebo sme nechceli cakat 11 mesiacov na termin na Kramároch), sme dostali biednych 65 eur. Poisťovať sa má živiteľ rodiny, aby v prípade straty prijmu to rodina nejako zvladla

lienka9
18. júl 2024

My mame allianz.poistenie tam stoji mesacne nejakych 5 eur,okolo 20mame potom setrenie.nastastie sme to este nepouzili,ale s allianzom mame fajn skusenost.tak snad ak to bude treba zaplatia.

ibrunova
18. júl 2024

Ja som úrazovku zrušila. Mesačne sa dosť plato, áno pri úraze niečo vyplatili, ale to bolo málinko oproti tomu, čo som tam zaplatila. Samotné úrazové poistenie nemá šetriacu zložku.

ibrunova
18. júl 2024

@tramtada31 áno, živiteľ rodiny, ale životnú poistku.

esmey
18. júl 2024

To si akože idete dať stávku na zranenie detí?

kikulka09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanakal
18. júl 2024

mame allianz, sme spokojni.

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marienka1989
18. júl 2024

My máme v Allianzi poistené všetko, dom, autá, aj my s manželom a 3 deti tam máme poistené. Bohužiaľ sme museli už dva krát poistenie "využiť", (to životné) chlapci mali úrazy a veru dostali pekné peniaze. Aj haváriu auta sme už riešili....My sme s Allianzom veľmi spokojní👍

autor
18. júl 2024

Ďakujem za odpovede 🙂

martinpodubi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarka_black
18. júl 2024

Deti poistené spolu s rodičmi, 12-15 eur mesačne, úrazy aj kritické choroby a iné pripoistenia.

judit47
18. júl 2024

Poisteny so mnou 12€ mesacne Allianz zlomil si prst poslala som tlacivo z pohotovosti a do 2 tyzdnoch prislo 280€🙂sadru mal 3 tyzdne.

janulikt84
19. júl 2024

Za mna Metlife - nielen urazy ale aj kriticke choroby maju deti poistene - nemyslim si ze je to ako stavkovanie- nakolko ak moje dieta ochorie a pojdem s nim do nemocnice kto mi da peniaze ak prestanem pracovat? Moja zivotka to nepokryje - ta je predsa ak sa nieco mne stane...inak uraz kolena - plnenie do 2 dni 220€ zasivali mu ho a 6 štichov mal

peterbeniac1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz