Poraďte nebankovú spoločnosť

milad1234
3. apr 2018

Ahojte, viem ze prerobím ale potrebujem si narýchlo požičať peniaze z nebankovky viete mi nejakú odporučiť? Ďakujem

veronnica080
3. apr 2018

Radšej si to pekne premysli. Nebankovke zaplatíš ohodne viac a nie je to s nimi ľahké, keď sa niečo stane a potrebuješ so splátkami pomôcť

nicoli02
3. apr 2018

s nebankovkami je to väčšinou potom začarovaný kruh :/ radšej by si mala porozmýšľať či ti nemôže požičaťa napríklad niekto z rodiny...

milad1234
autor
3. apr 2018

@nicoli02 len je situácia ktorá má jednoducho núti si požičať takouto cestou, ja by som potrebovala ale nejaké nebankovku vedieť

gumkac19
3. apr 2018
beky1813
3. apr 2018

Ved daj do googla nebankovky, alebo rychle pozicky a vyhodi ti kopec spolocnosti

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monane
3. apr 2018

myslím, že je jedno, ktorú si vyberieš, vo všetkých to zbytočne preplatíš

kubkovamama
3. apr 2018

@milad1234 ahoj,cca pred 2tyzdnami dom založila túto istú tému,nikto mi samozrejme neporadil,iba proste aby som do toho nešla.☺neviem ako si na tom,ja som na rodicaku+neoficiálny prijem.Ani jedna banka neschválila a nebankovka tiež nie.Resp.tu sumu čo som potrebovala.Az chceš iba minimum, Cetelem ma skoro rovnaký,pri vyšších sumách aj nižší úrok ako banka.Quatro a Home Credit.To sú tie kvázi seriózne a máš možnosť navýšiť splátky a predčasné splatenie.Podmienky porovnateľné s bankami.Ostatne sú úžera.Zlty melón je super,ale mne tam neschválili ani tu najnižšiu požadovanú sumu uveru-podmienky oveľa výhodnejšie ako banka,ale prísne posudzovanie.

lentilka0607
12. apr 2018

tiež som počula dobré ohlasy na žltý meltón 🙂 keď potrebuješ peniaze tak rýchlo nie je možné si požičať radšej od rodiny? alebo si to skús porovnať kde by ťa čo vyšlo lepšie https://www.hyperfinancie.sk/pozicky/

macik166
12. apr 2018

načo súrne potrebuješ peniaze? napíš do IP. Skúsim pomôcť.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milad1234
autor
13. apr 2018

Ahojte Žienky ďakujem za rady bohužiaľ v Quatre mi zamietli ( kvôli príjmu atď) a Cetelem neviem ešte je to tam trosku na dlhšie takže zatiaľ ešte som nevyriešila nič 🙂

lentilka0607
17. apr 2018

držím palce aby to niekde vyšlo 🙂 a hlavne aby to aj pri splácaní bolo bez problémov ;)

vierka22viki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellison333
18. apr 2018

Som zamestnaná ale momentálne na PN... Neviete či môžem požiadať o nejaké pôžičku

stastna_zena
27. jún 2023

@milad1234 Dobrý deň mozem sa spýtať pre akú nebankovku ste sa rozhodli nakoniec? Mám ten istý problém