Poraďte banku, s ktorou ste spokojné.

kudlanka1
17. sep 2019

Maminky s ktorou bankou ste spokojne? Som uz x rokov v Slsp ale odkedy prešli na george-a tak uvažujem o zmene. Máte podobný názor? Predchádzajúci internetbanking bol 100 krát lepší. Spravia nejakú zmenu a človek aby ich naháňal že to nefunguje..,momentálne mi nejde urobiť úhradu lebo grid kartu mi zrušili a SMS kluc nefunguje.

luchab
17. sep 2019

Mne vyhovuje 365ka, lenze kvoli hypoteke som rukojemnikom SLSP. George je strasny, zlaty stary internetbanking.

sissy27
17. sep 2019

@kudlanka1 ja mám unicredit a som spokojná - všetko bez poplatkov (vedenie účtu, výber z akéhokoľvek bankomatu na celom svete bez poplatku a bez požiadavky na minimálny výber). Jediná podmienka je aby ti mesačne prišlo na účet 400€. IB tiež v pohode, fungujem viac-menej cez appku.

tyrkysova_kobyla
17. sep 2019

Co je na George take zle? 😮

tiumen
17. sep 2019

Ja mám Tatru a 👌

luchab
17. sep 2019

@tyrkysova_kobyla
Pouzivam ho cez apku a vzdy po otvoreni kliknem na ucet,lenze zrazu sa mi tam objavi reklama bud na pozicku alebo poistenie,takze kliknem najskor na to. To by mi az tak nevadilo, lenze vzdy, ked to zaznamenaju, tak mi volaju, ze som mala o nieco taketo zaujem, kedze som na to klikla. Maju to dobre premyslene 😉.

jana_eyre_2
17. sep 2019

@luchab ja ho tiez pouzivam cez appku ale reklamy tam nemam, nepride mi az tak zly..

no aby som neodbocovala - slsp je ucet mojho muza (mame tam hypo) ja mam teraz prvy mesiac reifeisen bank (bez poplatku), IB nic moc, ale na tych par ukonov co vykonavam staci.. tatrabanka IB mala o dost lepsi, ale teda aby mali tak vysoky poplatok za ucet mi pride chore (7€ mesacne)

simca06022011
17. sep 2019

TB je fajn, ale poplatky otrasné majú. Máme aj VÚB aj prima banku s dobre majú aj tie aplikácie v mobile. Nemám problém s nimi. Rodičia zase fungujú na mBank

veronikaszabova
17. sep 2019

Tiez mam Georga a ziadne reklamy mi tam nevyskakuju. A za mna je lepsi ako minuly IB

simca06022011
17. sep 2019

@luchab reklama sa mi zobrazuje aj v TB keď majú priamo nejakú akciu, atď. Viem to zavrieť a neklikat

nelca84
17. sep 2019

Ja mam slsp a som nadmieru spokojna, ucet zdarma, bankomaty na kazdom kroku a george mne funguje bez problemov... ano, zo zaciatku to bolo dost kostrbate, ale teraz uz vsetko funguje, vyuzivam apku denne... skus pozriet vo webovej verzii georga nastavenia, ci mas dobre tel. cislo pre kluc nastavene

veltraud
24. sep 2019

aj ja mam slsp, a george je uplne super. odkedy mam apku, som asi ani nebola v internet bankingu. nikdy som nemala problem, vsetko prehladne. ucet zadarmo. za platbu kredikou je este cash back.

rainbow82
24. sep 2019

Ja ČSOB,spokojna

majka4848
24. sep 2019

@veltraud aký cash back za platbu kartou ? To počujem prvýkrát 😟 tiež používam slsp

nelca84
24. sep 2019

@majka4848 pri platne kreditnou kartou

majka4848
24. sep 2019

@nelca84 však aj tiež platím kreditkou ale nič o cash backu neviem... nad koľko e treba platiť a koľko % to je ?

nelca84
24. sep 2019

@majka4848 ked nevies, tak to mas pravdepodobne len debetnu kartu

veltraud
24. sep 2019

@majka4848 je to tusim min 0.5%, ale niekedy mi nabehne o dost viac. predpokladam, ze nejaki obchodnici maju extra cash back. Platim vsetko stedrou kartou, okrem toho, ze je tovar automaticky poisteny, tak aj ten cash back je. Dokonca mi to poradila pani na pobocke 🙂. samozrejme, ze kreditku hned dorovnavam, necerpam z nej ako z uverovej karty. Sa smejem, ze nemat hypoteku a uver, tak by na mne nezarobili, ucet zdarma, a este mi vracaju 🙂