Poraďte bankový účet

20nina14
12. nov 2014

ahojte baby, mam ucet v slovenskej sporitelni a platim tam dost vysoky mesacny poplatok...chcela by som Vas poprosit ci by ste mi neodporucili nejaky lacny ucet, kde nie su vysoke poplatky a ste spokojne...dakujem

sissy27
12. nov 2014

@20nina14 zuno a mbank sú úplne bez poplatku, unicredit má tiež uKonto, ak ti tam chodí mesačne minimálne 400€ tak tiež je bez poplatku...

horana
12. nov 2014

My mame cela rodina mbank a sme spokojni. Je bez poplatkov uplne. Teraz maju reklamu:
http://www.mbank.sk/promotion/mklub-7narodeniny/ kde novy klinet dostane za zalozenie 17 a ten co odporucil 27. Ked sa niekto "namotate", a chceli by ste sa registrovat tak ze som vas doporucila ponukam vam este dalsich 7 k tych 17tim (z tych 27 🙂).

kaktusik007
12. nov 2014

@horana 😀

bonaqa2013
12. nov 2014

@20nina14 pozri Finančná hitparáda. sk tam nájdeš ktorý by sa ti hodil podĺa výberu, platenia, koľko Ti chodí na účet, čo všetko platíš..... Odporúčam pozrieť

8pete9
13. nov 2014

Ja takisto odporucam mbank, uz som tam vyse 2 roky a doteraz som zaplatil na poplatkoch tusim 80 centov dokopy za tie 2 roky. A za uroky som dostal uz vyse 60 eur.
K beznemu uctu mKonto odporucam aj e-Max plus, kde je urok 0,5 - 1,3% momentalne, co nie je nic svetoborne a navyse to kazdu chvilu menia, ale peniaze su vzdy k dispozicii, staci cez internet banking previest zo sporiaceho uctu na bezny a je to.
Na ten 1,3% urok vsak treba splnit par podmienok:
- aspon 1 prichadzajuca platba mesacne vo vyske aspon 300 eur (staci si preposlat medzi 2 vlastnymi uctami ale z inej banky)
- aspon 3 platby kartou za dany mesiac
- maximalne uspory na e-max plus 4000 eur
Bezplatne vybery z bankomatu su podmienene objemom platieb platobnou kartou, cize ak zaplatite kartou aspon za 80 eur dany mesiac, mate 1 vyber zdarma. Pri 120 eur 2 vybery atd. maximalne 4 vybery pri 200 eurach

maria1989
13. nov 2014

fio je zdarma

xelibri
14. nov 2014

Ja urcite odporucam bezplatny ucet Mkonto do Mbank!
Ak uvazujete o jeho zalozeni a urobite tak do konca novembra, tak mozete ziskat bonus 17€ + 5€ navyse odo mna 😉 😉 😉
V pripade zaujmu, prosim IP...

wighy
14. nov 2014

@xelibri ano je to pravda ziskate peniaze ale mna prave odrbkali, zalozila som si konto ,akurat som si aktivovala ucet ale kedze su dost nejasne informacie na nete tak som nezadala PROMO akciu a tym padom ani mne ani manzelovi peniaze nanabehnu :////, ako kto mal vediet ze co je to promo akcia??? no nic aspon budem mat bezptaltny ucet

amanta5
14. nov 2014

@20nina14 to zalezi od toho ako chces s danym uctom narabat, ako casto a v akej vyske ti tam budu chodit fin. prostriedky. Ci platis vela kartou alebo skor pouzivas hotovost. Dalej ci vies byt uplne v pohode len na IB a pouzivat kartu alebo potrebujes narabat casto s hotovostou a na IB moc neficis, atd. Ak napises nieco konkretnejsie, potom sa da lepsie poradit 😉

xelibri
14. nov 2014

@wighy zial, ked sa do zmluvy nezada cislo toho, kto ta odporucil, tak to nevedia sparovat a tym padom bonus neziskate 😒