Poradíte poradcu pre refinancovanie pôžičiek?

katka3535
15. aug 2017

Ahoj. Potrebujem poradit, ako postupovat pri refinancii poziciek. Pripadne aké su podmienky ? Mame hypoteku a požičku v Prima banke. V ceteleme mame tiez mensiu sumu pozicku + kartu z ktorej sme cerpali tiez peniaze. Chceli by sme spojit cetelem s pozickou v prima banke, je to mozne? Ake podmienky musime splnat? Dakujem za kazdu radu.

denkatn
15. aug 2017

@katka3535 ahoj, my mame super poradca,uz riesil nam uver aj refinancovanie, nic to nejstoji, plati to banka, skus mu napisat na jan.humenik@gepardfinance.sk. denisa

dada85
15. aug 2017

Ahoj odporucam nasu vola sa Michaela.Tel.cislo 0903 755 712 je velmi sikovna, nemuseli sme nikam cestovat prisla ku nam domov a vsetko vybavila 🙂

bleee
15. aug 2017

ahoj, zavolaj do Prima banky a opýtaj sa rovno tam. Tiež tam máme hypotéku a vedia pomôcť. Hypotekárnych poradcov neodporúčam ak už nemáš s nejakým dobré skúsenosti. Lebo sú medzi nimi aj podvodníci. Známa takto prišla podvodom kvôli refinancovaniu teraz v júli o dom. V auguste ju čaká súd s podvodnou poradenskou firmou

monkijanacik
15. aug 2017

Ahoj,mozem odporucit nasu,vola sa Katka Mikulikova,uz nam usetrila dost ecok,praca ju fakt bavi,ma snad obehane vsetky banky aj poistovne,nemenila by som,tel.:0904 879 165.🙂

diuska86
15. aug 2017

@bleee podla mna nenozno hadzat vsetkych do jedneho vreca, my sme riesili refinanc prostred. Financneho poradcu a vsetko islo bez problemov

diuska86
15. aug 2017

@katka3535 riesili sme to cez týchto http://hypoteka.zprvejruky.sk mladi a dynamicki ludia, my sme prechadzali z vub do tatry

bleee
15. aug 2017

@diuska86 aj my sme riešili hypotéku cez fin. poradkyňu, moju dobrú kamarátku. Ak človeka poznáš, tak v pohode. Ale pre mamičku, ktorá kládla otázku, to bude cudzí človek. Kvôli tomu, čo sa stalo známej by som z cudzím človekom neriešila NIČ

diuska86
15. aug 2017

@bleee my sme tychto vyuzili uz vuac x a len dobru skusenost mam