Poľský nábytok - firma Meblesikora

lenae
7. sep 2017

Nenakupujte u tejto firmy, predava sedacky, stoly a stolicky na trhoch v Novom Targu, oklamal nas....zobral peniaze a nedodal sedacku s taburetkou, ale len sedacku a taburetku ze doda o tyzden. Cakame tri mesiace... nedviha telefon, ked sme ho opatovne vyhladali na trhoch, tak tvrdil, ze nam dodal vsetko ako mal a odmietol sa s nami bavit, nie to vratit peniaze....kedze taburetku nam odmieta vobec vyrobit... vola sa Tomasz Sikora

deti95060810
7. sep 2017

my máme poľskú sedačku....Haraburda na haraburdu....to že je poľská sme sa dozvedeli až po kúpe, nakoĺko sme sedačku kupovali v predajni Decodom.....to je ten obchod čo neustále vykrikuje že tovar predáva len z SK.....no nepodarok že teraz nevieme čo s tým....
Takže ja s Poliakmi nemám dobré skúsenosti....tam je každý šmelinár....

lentilka78
8. sep 2017

Presne tak, sami smelinari. Celkovo vsetky polske nabytky stoja za....aspon podla mojej skusenosti😕 momentalne zariadujeme byt a velmi sme si davali pozor na to co kupujeme po predchadzajucich skusenostiach s poliakmi. Mam skrinku na veci kupovanu v tempo kondela, polska vyroba a po par mesiacoch vyzerala ako keby som ju mala niekolko rokov. Tiez sedacku mame asi dva roky a vrzga viac, nez 30 rocny gauc mojich rodicov😀

lenae
autor
8. sep 2017

Smola...naleteli sme. Musime sa poucit.. Kvalitu zatial neviem vyhodnotit, mame ju kratko, zatial je v poriadku. Isli mi o to, upozornit ostatnych na neserioznost a otrasny pristup predajcu ked mal dodat tovar pidla dohody.. Samozrejme,ze ked sme ju objednavali, slubil vsetko.. Teraz zatlka a vyhovara sa a klame...

lenae
autor
14. sep 2017

Takze jednoznacny zaver - ak sa nechcete sklamat a nechcete pris o peniaze NEOBJEDNAVAJTE a NEKUPUJTE nabytok na polskych trhoch...resp. kdekolvek uvidite firmu Meblesikora, alebo Tomasz Sikora, tak ruky prec.