Poisťovňa Generali

dobrychlop
23. jan 2023

Nenechajte sa nachytat peknými sľubmi v generali poistovne, osobne po platení životnej poistky 50e neskor 30e mesacne som po 1,5 mesiaci urazu na koleno s naslednym 2×branim vody z kolena som nedostal z generali ani cent(ze vraj to nepatri pod uraz) vsetko som od nich zrusil. Ked vtáčka lapaju..... radsej si tie peniazky odkladajte!

nelca84
23. jan 2023

@dobrychlop staci si precitat co podpisujem a nemusel by si tu teraz vyplakavat

janai1
23. jan 2023

Vieš čítať? Asi hej, keď píšeš tu. Tak si mal zobrať zmluvu, preštudovať si čo máš poistene a čo nie, lebo úprimne za 30€ tam toho veľa byť nemohlo 😉 a potom nerobiť zo seba blbca ktorý podpíše čo neprečíta

sasa1310
23. jan 2023

@dobrychlop 30 eur mesačne je taká poistka ako aj tvoje poistné plnenie. Ako nič v zlom, ale máš totálne zle nadstavenú poistku. Nemôžeš čakať pri 30 eurách mesačne, že ti vyplatia ani cent. Mne vychádza životná poistka (aj to som tam nedala všetko, ani PN lebo mi netreba) cez 70 eur mesačne. Tiež generali. Ale teda mne generali nerobili nikdy problém s vyplatením a vyplatili všetko, čo som si dala. Lenže treba študovať zmluvy a pýtať sa a nie potom vyplakávať.

martinp288
23. jan 2023

Na tú zmluvu by som sa rád pozrel, aké tam máte krytia, ale za 30€ tam toho veľa nebude. Ľudia žiaľ pozerajú na cenu a nie na poistné krytia. Ako finančný agent sa stretávam s poistkami, kde sa rozum zastavuje čo všetko tam (nie)je

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1612
20. mar 2024

@dobrychlop Môžem sa opýtať, dá sa zmluva zrušiť písomne, poštou, alebo treba priamo na pobočke? Ďakujem.