Poisťovací agent, ktorý nevycucá z človeka peniaze

eluska8
14. jún 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať či náhodou nepoznáte nejakého dobrého poisťovacieho agenta, ktorý sa nesnaží z človeka len vycucať peniaze. Vopred Vám ďakujem za nejaké rady.

amonet
14. jún 2020

@eluska8 lokalita?

eluska8
autor
14. jún 2020

@amonet Bratislava

amonet
14. jún 2020

@eluska8 Jirko Novak +421 944-304-581

eluska8
autor
14. jún 2020

Ďakujem

darinka67
14. jún 2020

Robert Sladkovský 0950872782 - veľmi dobrý poisťovací agent veľmi mi pomohol

eluska8
autor
14. jún 2020

@darinka67 Ďakujem, potrebujem poistiť deti a chcem pre nich kvalitnú poistku

kaktusik
14. jún 2020

@eluska8 mam neskutocne sikovnu kolegynku, tiez mi robila poistky pre obe deti, kludne jej napis zsajankova@bsg.sk

eluska8
autor
15. jún 2020

@kaktusik Ďakujem

ivka676bu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
15. jún 2020

Preco sa spoliehat na agenta, ktory dostava proviziu za produkt, kde klient najviac prerobi, poistovna zarobi, neobehnut poistovne a nedat si urobit ponuku priamo? Plus si spravit recenzie na nete, kto je s cim spokojny.
Treba pochopit dobre pojem POISTENIE. Poistenie je sluzba, poplatok za to, ze mozem dobre spat, ze sa mi/mojmu majetku nic nestane. Nie je to SPORENIE, ako sa vela ludi myli. Ze ked budu dlho platit, tak im po rokoch niekto nieco da spat. Poistovna vyberie poistne od vela ludi a plati tam, kde niekomu vznikne skoda. Nema prostriedky, resp. nema zaujem, vratit ludom, co si zaplatili, ak sa im nic nestane. Pretoze je to akciovka, ktora odvadza svoje zisky akcionarom.

jessicai
15. jún 2020

@eluska8 ak Ti môžem poradiť deti nepoistuj. Je to strata peňazí. Radšej im davaj peniaze na šetrenie dlhodobo cez fondy. Poistený má byť skôr rodič živitel rodiny, ale aj to je otázne či nenatrafi na poisťovňu z ktorej dostane len zopár drobných a dá tam každý mesiac dosť veľa zo svojho rozpočtu.