Poistka pre dieťa aj so sporením? Poraďte prosím.

simkam2912
24. máj 2019

Ženy prosím vás viete mi poradiť najvýhodnejšiu poistku pre dieťa aj so sporením? Ďakujem

evittam
24. máj 2019

@simkam2912 Nic take neexistuje. Bohužiaľ.

martyzpp
25. máj 2019

Súhlasím. Ak máte životnú poistku tak by som dieťa len k vám pripoistila (rizikové poistenie) a sporiť vo fondoch.

janjochmann
26. máj 2019

@simkam2912 v žiadnom prípade neodporúčam sporiace poistky. Je to nezmysel. Dieťa poisťovať ani nie je nevyhnutné - nie je zivitelom rodiny. Rodičia by mali mať kvalitné poistenie ( a tiež nie so sporením, to sú vyhodené peniaze kvôli mnohým poplatkom). V rizikovej poistke bez sporenia viete byť poistení všetci, aj dieťa ak chcete.

Sporiť dlhodobo má zmysel cez tzv. sporiace (investičné) programy a dôležité sú najmä nízke poplatky.

kristinanana
28. máj 2019

uz sa to tu spomenulo ale mozem jedine suhlasit - sporit si v poistovni je velmi zly napad. Zavalia vas zbytocnymi poplatkami. Poistovne su na poistovanie, sporitelne na sporenie

simkam2912
autor
30. máj 2019

Moj financny poradca mi zasa tvrdi,ze sporit cez poistku je najlepsie tak teraz neviem co urobit.

simkam2912
autor
30. máj 2019

Ak chcem cisto sporit nebude lepsie sporiaci ucet v banke?

martyzpp
30. máj 2019

@simkam2912 vymeniť poradcu...asi to viac vyhovuje jemu aby predal takýto produkt. Čo sa týka sporiaceho účtu v banke tak ok, ale tam je mizerný úrok.

janjochmann
31. máj 2019

@simkam2912 nech zavrie za sebou dvere. Zvonka. Tento produkt nemá pre ľudí zmysel. Existujú veľmi zlé a menej zlé investičné poistky. Ale stále zlé.