Poistenie pri hypo v SLSP

lenuska333
14. okt 2020

Dobrý deň ak máte niekto hypo v slsp mate aj poistenie ak áno co všetko ta poistka zahŕňa a koľko mesacne zanu platíte Ďakujem

leonni
14. okt 2020

@lenuska333 mam hypo v slsp, ale poistenie som si dala externe cez allianz. vo vseobecnosti sa mi zdalo, ze poistenim uveru vylucne v banke, odkial hypoteku cerpam, chrani banka vylucne sama seba a mna nie. preto som zvolila tento pristup a poistenie som riesila cez allianz.

lenuska333
autor
14. okt 2020

leonni a co všetko zahŕňa poistka v Allianz ja potrebujem hlavne dlhodobú pn nezamestnanosť a koľko sa tam mesacne plati

221girl
14. okt 2020

@lenuska333 tieto veci si vies v allianz nastavit podla toho kolko chces aby ti vyplacali. My mame s priatelom napr. dlhodobu PN ale len 15 eur denne... ked si das viac, logicky platis viac. My mame ponastavovane hodnoty tak ze dvaja platime 48 mesacne. Dokopy, dake partnerske poistenie

leonni
14. okt 2020

@lenuska333 presne tak, ako pise 221girl - my s manzelom mame tiez vsetky poistky cez Allianz: hypo, domacnost, auto, aj zivotne poistky. vies si nakombinovat, co Ti treba a ako Ti to vyhovuje.

neera_jm
15. okt 2020

Za poistenie ku Hypo dostanes v SLSP zlavy z uroku, ale kedze platis poistku, tak to celkovo vide drahsie. Ale ak aj tak chces poistku, tak sa ti to mozno oplati. Maju 3 baliky poistiek. Vygooglite si Poistenie ku hypoteke SLSP alebo sa na to opytajte podrobnejsie v banke.