Poistenie do Chorvátska len pre samotné dieťa

siusinocka
19. júl 2012

Ahojte. naš drobec ide so starými rodičmi k moru na 2 týždne - Chorvátsko, Vir. Viem že europska kartička poistenca neplatí v Chorvátsku. Ako ho teda poistiť a v ktorej poisťovni? mame slsp a viem že aj tam je nejaké rodinné poistenie, čo sa mi ale vidí zbytočné, kedže my do zahtraničia tento rok nejdeme. a ešte mi odporučili aby v poistke boli hlavne ,,prepravné náklady" ak by sa nebodaj niečo stalo a prevážali by ho na Slovensko tak väčšina poistiek to nezahrňa. Ďakujem Zuzana

siusinocka
autor
19. júl 2012

v zdravotnej poisťovni mi povedali že no musím poistiť v komerčnej poisťovni...

bodka13
19. júl 2012

...my mávame do zahraničia poistky robené cez kooperatívu a deti sú vždy priradené k dospelej osobe=zákonnému zástupcovi,teda ku mne a muž býva poistený sám ako vodič auta....tak si myslím,že tvojho malého by si mali dať nejako na poistku tvoji rodičia
...aj Union má dobré poistenia do zahraničia
-nevedela som ,že aj banka SLSP robí poistky 😕

sonula44
19. júl 2012

http://www.poistenie.cestovne-poistenie-online.... pozri toto aj Ti to vyráta v ktorej poisťovni za kolko 🙂 🙂 🙂

ludka77
19. júl 2012

@siusinocka my si dávame cestovné poistenie v Allianz, malá má poistku Farbička a tam dostala aj baby kartu v tom je aj cestovné poistenie. Nemáte ho náhodou

siusinocka
autor
19. júl 2012

@ludka77 nemame my sme poistení v kooperativke a tam mi dnes pani povedala že na 15 dní je poistenie do 80 000eur 13,36 eur a do 50 000eur je 10 eur. tak to je v pohode a zahrna to aj prevoz 🙂

siusinocka
autor
19. júl 2012

@bodka13 je to nejaké rodinné poistenie, vynde to okolo 20 eur na rodinu a je to viazané na bankový účet a kartu. platíé to jeden rok...

petersolc
16. aug 2012

no momentalne co je ako rodinne poistenie najvyhodnejsie je amslico a k tej farbicke to bez komentara