Poistenie budúcej mamičky

matote
4. máj 2016

zdravim, existuje nejake poistenie ktore by do buducna pomohlo pri tehotenstve a porode?

Casto je tehotenstvo a s nim suvisiace PN ci zakroky vo vylukach...
No pocul som ze nejaky produkt pre zakrok a pobyt v nemocnici ci dlhodobu PN ma aj kooperativa a vyslovene ze uniqa ma atraktivne poistenie pre zeny. Samozrejme myslim ze vsetky je potrebne uzatvorit pred tehotenstvom. 🙂

Mozno niekomu kto uvazuje o babatku diskusia pomoze - dajte typy pripadne skusenosti 🙂.

aka13
5. máj 2016

áno existuje stým ,že mamička za každú polnoc strávenú v nemocnici môže dostať napríklad 20 eur,pre viac info píšte správu 🙂

frapper
6. máj 2016

áno tiež pri cisárskom reze,polnoc v nemocnicu,ako spomýnala aka13,aj pri dlhodobej PN-vrátenie poistného,alebo ušlý zárobok.Presne ako hovoríte uzatvoriť pred tehotenstvom.

aka13
6. máj 2016

presne tak ak by niektorá z Vás uvažovala nad niečim takým kľudne sa ozvite,komplet servis čiže uzatvorenie zmluvy plus pomoc pri riešení poistnej udalosti 🙂

la116
6. máj 2016

Samozrejme ze sa da..pozor vsak na cakacie doby,na ktore nikto neupozornuje..a po dalsie,ak by to mamicka nevyuzila v case porodu atd. no niekedy v buducnosti ,tak pozor na vyluky a obmedzenia pri plneni...
Ak by vas to zaujimalo kludne mi napiste spravu..rada poradim...pekny vecer prajem..

aka13
6. máj 2016

záleží od poradcu ktorí uzatvára zmluvu ,nieje to len pre prípad pôrodu ,ale aj následkom choroby

aka13
6. máj 2016

dokonca aj operácie ,otcovi menili bedrový klb a za každú polnoc v nemocnici dostal z poisťovne peniaze 🙂

dasenka1203
6. máj 2016

vsetko sa da poistit 🙂 len presne, pozor na cakacie doby aby to potom poistovna nevyhodnotila ako ucelove spekulativne poistenie.... pracujem s tym, poskytujem komplet financne poradenstvo, rada pomozem, staci sa ozvat 🙂

aka13
8. máj 2016

keď sa splnia čakacie doby tak to nieje špekulácia , je to normálny kolobeh života človek nikdy nevie čo sa stane.Ja tiež ako pani v predošlom komentári pracujem v tejto oblasti s tým rozdielom ,že robím pre maklérsku spoločnosť takže pre všetky poisťovne ,banky,leasingove spoločnosti.Stačí sa ozvať.

glirna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz