Podvodníci na firmy a živnostníkov

26. máj 2023

Ahoj aj mne prišlo v roku 2021 toto že výzva k úhrade k zaplateniu.. ako ste to riešili ďakujem... podvodníci posielali listy začínajúcim živnostníkom... ako mam postupovať keď ja som to uhradila v roku 2020 uplne zbrklo myslela som si ze je to uradny list...a 2021 mi tiež prišla ta výzva...

simonah73
26. máj 2023

ja som to hodila hned do kosa.

autor
26. máj 2023

@simonah73 a kedy vám to prišlo. Ďakujem

simonah73
26. máj 2023

ked som zalozila firmu v 2017 a aj svojim klientom hovorim aby tieto listy od pofidernych registrov hadzali do kosa alebo si s tym pripalili v kozube.

autor
26. máj 2023

@simonah73 a keď sok to v roku 2020 uhradila nevedomky ze je to uradny dopis...a ignorovala som výzvu presne o rok 2021 mi zas poslali že zas mam zaplatit lebo akurát to dávali v novinách tak sok to hodila do kosa.. ale podla mňa sa nedá vstúpiť so zmluvného vzťahu zaplatením... mam teraz strach....

simonah73
26. máj 2023

jasne ze poslali aj dalsi rok, ked si sa chytila. popravde vobec nie je citatelne co tam pisu ale staci ze zivnostensky portal. a tiez si nemyslim, ze tym ze si jeden rok zaplatila neznamena ze musis zaplatit aj dalsi rok, oni skratka skusaju a idu po nevedomosti ludi...

autor
26. máj 2023

@simonah73 majú tam aj ze ak sa nezaplatil suma tak sa navyše je 0,3 % denne... sú to riadny hajzlici.. ale ako sa dá vytvoriť zmluva zaplatením a mimochodom ten register ani není dostupný majú tam všetko začiarkane... takže žiadne informácie...